1. Мандрівник у часі на гойдалці у Парижі. Дарія Гульвіс

Мандрівник у часі на гойдалці у Парижі

Старий Париж прекрасний. Красива архітектура у своєму первинному вигляді, вишукані сукні й камзоли. Возняр за декілька ліврів покатає тебе на вишуканому екіпажі, а потім у кафе принесуть круасан на великій тарілці із кавою у невеличкій чашечці. Романтика… У Парижі традиційно збирається багато творчої молоді, і можна ввечері приєднатися до їхніх веселих дискусій, а, може, навіть зачитати щось своє. Душевна, тепла компанія на вечір. А потім поночі гуляти красивими вуличками під неяскравими ліхтарями й споглядати зірки на небі.

А потім ти відчуєш той запах. На вулицях він важкий, а біля річки взагалі вже дихати не зможеш. Поки возняр везтиме тебе екіпажем, ти почуєш стільки нового про себе, що й ніколи не подумав про це. А гамір і крики перетворять твою поїздку в прекрасний нервовий зрив, після якого ти звісно підеш у кафе пити каву. Там буде все чинно й охайно, поки не зрозумієш, що біля твого столика вже стовпилися всі бідняки міста і жадібно заглядають у рот. Ти знітишся, засмутишся, а потім віддаси їм усі гроші й втечеш куди якомога далі від цього місця.

Творча молодь із радістю прийме тебе у свої обійми. У них знайдеться і випивка, і всілякі інші прекрасності, після яких ти поночі виповзеш рачки й навіть не думатимеш уже про зірки на небі. А потім, якщо пощастить, ти встигнеш втекти від головорізів, які вештаються вулицями.

Старий Париж прекрасний. І, сидячи на гойдалці в тихій кімнатці на горищі, я відчуваю себе щасливою. З мігренню і шмарклями я натхненно шкрябаю цей опус.

Поїздка за натхненням у старий Париж вийшла чудова!

Автор: Дарія Гульвіс

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.