Нептун і крейсер

10064
Публікація: 01.04.2023
Вірш
Завершено

Добрий вечір Вам рідненькі, дітлахи вже сплять, знову Дід Сашко Вас буде, до екранів звать! В нас сьогодні морська казка, диво - дивина, про господаря морів - діда Нептуна!

Про піратів і їх крейсер, та що стало з ним, і що буде в Чорнім морі, людям всім лихим! Отже казочка називаеться: "Нептун та крейсер"!

В Чорнім морі жив Нептун, з дельфінами грався, море він оберігав та все намагався, щоб у морі не було: ні сміття, ні сварки, хто "буянив", в морських водах, давав прочуханки.

Всіх любив старий Нептун, в морі було тихо, аж ось раптом, на обрії, показалось лихо, крейсер показавсь піратський, на прапорі курка: двоголова, триколорна - наче щойно з дурки!

Шум і "танці" почалися, у Чорному морі, тишу крейсер обірвав і завдав він горя, почали літать ракети, з отого "корита", став Нептун дивитися, на це все сердито,

Підпливає до "корита", з надписом "мацква", та й розмову дуже гнівно з судном почина: "Слухай ти мерзотний крейсер, ти ж бо хто такий, Що приїхав і бунтуеш весь народ морський?

Та з гармат своїх Ти гатиш, по простому люду, схаменись та геть пливи, ато горе буде! Повернувся крейсер носом й мовить Нептуну: -Ты чё старый мне тут шепчеш? Щас пойдеш ко дну!

Старий окунь, я Тєбя, да не буду слушать, счас пираты, на палубє, вмиг тєбя просушат, а плавнік твой, под пивасик, тихо будут кушать! -Я же рускій крєйсєр мощний, а Ти ліш сельодка, упливай давай скорей, в чєшує, подлодка!

-Та ти знаєш, що в цих водах, я тут є господар! А ти думав, що вже став, над усим володар?! -Дед, замолкні, надоєл, іначє ракета, вміг із рибіни, такой, сделает котлету!

І в лице вже Нептуну, сміється "корито", А Нептун йому на те: "Будеш гарно битий!" І спрямовує тризуба, летять блискавиці, загорівся їх "караблік", стали білі лиця!

Та забігали пірати, як в собачки блохи, Што случілась?, Хто бамбіт?, з корабля навтьоки, "москва" крейсер, як тонув, йшов на дно "красіво", краби ждали новину, дуже терпеливо.

Бо вже сильно допекли "танцями"пірати, на морському дні поганці, будуть "танцювати"! Їжте - їжте, цих "тварюк", ви ж мої маленькі, тепер корм такий, для крабів, їстимуть частенько!

Якщо чесно: шкода крабів, од "піратської їди", болять клешні у малечі, та судомить животи! Хто там ближче із Одеси, киньте в море ви "вугля", Щоби легше трошки було, їм травити москаля!

Од "корита" ,на воді, нічого не стало, а хазяїна морів, глибини позвали, якби глибоко не плавав, завжди на сторожі , щоб не запливали в море, кораблі ворожі!

Не пливіть лихі пірати, та у мирні води, не стріляйте й не бомбіть, не чиніть вже шкоди! Якщо знов піратик прийде, буде "риба й раки", і запхне Нептун тризуба, йому аж у… "руку"!

Під кінець, пропала рима, дідусь спати хоче, та без рими, кінцівочку, уже вам бурмоче! Хай насниться мої любі, вам Нептун завзятий, із дельфіном, та на хвилях, будуть розсікати! Надобраніч мої любі, спатоньки лягайте, та із казкою новою, мене виглядайте!

Щоб оцінити твір, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Коментарі