Про автора

Ще з дитинства люблю подорожувати чарівними сторінками книжок й проживати історії разом з героями. Це так цікаво завжди мені було і так загадково... Й донині нічого не змінилось для мене, однак тепер історії я вже навіть сама створюю у різних жанрах. Не тільки фантазую в голові, а потім забуваю їх, і вони, наче ображені за це на мене, приходять в гості у снах...Так було завжди! Тепер я нарешті вже їх записую.

Люблю всіх своїх персонажів, всіх без винятку: проживаю їх життя разом з ними, переживаю за них, закохуюсь, плачу, страждаю, сумую разом з ними або щаслива, якщо у них все складається та все гаразд. Вони, наче діти мої, такі рідні мені й такі близькі, люблю їх! Дещо романтизую їх... Я знаю... Але ж вони все одно найкращі для мене, бо вони ж мої!

Коли створюю нову главу чи новий твір, в моїй голові все оживає: народжується нова історія. Їх у мене чимало. Поступово вони з'являтимуться тут, тож кому це цікаво запрошую разом зі мною у чарівну подорож моїми книгами! Не забувайте тримати зворотній зв'язок, пишіть свої враження...:)))

Приватне повідомлення

Відзнаки