Зірвиголова повертається

Сьогодні з відпустки повернулась наша покоївка, тож в домі почав робитись порядок. Особисто в себе в кімнаті я останні дні не підтримувала його. Минуло пів тижня, а я все ще не вийшла повнісю зі свого депресивного стану. Відтоді, як я отримала мотоцикл, ще жодного разу його не заводила. Мене Ілля переконував, що все буде добре, сам сідав за кермо і навіть пробував їздити, казав, що все чудово. А я лиш наважувалась стояти поряд і проводити пальцями по кермі. Натомість Ярік вважає, що коли мені вдасться нормально їздити на його або мотоциклі Іллі, тоді не боятимусь сідати за свій. Ми два рази з хлопцем проводили тренування, результати в мене непогані. По правді, я ще ніколи так довго не сумувала, тож зараз дуже скучила за поїздками, пригодами та подорожами. Вчергове згадую про Єгипет. Там зараз було б так добре.

А тут я ще не вийшла зі стану робити все на зло, тато постійно телефонує і сварить, що я досі не в курсі всіх справ і не виконую його умову. Хай біситься. Чи він думав, що я все робитиму, як найманий цуцик? Принаймні вже через тиждень батьки повертаються, тож часу в мене не багато. І як казала Ліза, я б мала зараз відриватись на повну, доки є час. До речі, вона так скандалила на рахунок мого депресняка, що весь район чув! Правду Яр казав, що вона як буря. Від неї я більш так нічого не приховую, не наражаю себе на небеспеку.

Вона теж мені все росповідає, в тому числі про те, що між ними з Іллею відбувається! Завойовниця сердець, Жанна Д'Арк, якщо точніше, Ліза Обезбашена добре пішла в бій того вечора, коли ми востаннє відривались і переповіла мені їх діалог з Катею. А говорити дівчині було про що, бо наша парочка все ж не послухала мене і добре підливала масла у вогонь, точніше, спільні фото в блог. Я неочікувала, що посипляться стільки вітань для Іллі і Лізи! Всі реально повірили про їх шури-мури! Хоча не повірив би лиш сліпий. Ілля мені все ж зізнався, що вони з Лізою добре гуляли разом і їм було не сумно.

- Знаєш,- одного разу сказав він мені,- я б не подумав, що з нею так можливо. Ми були просто друзями, і я неодноразово бачив, як Ліза поводить себе з хлопцями. Як гаряча бомба. І я навіть ніколи не подумав би, що хотів аби зі мною вона була такою ж. І вона стала.

- Не пожалів?- Запитувала я з прихованою усмішкою.

-Ні. Хочу ще.- І він сміявся. Іллі стало добре з Лізою, як з дівчиною, а не подругою. І я за них рада, чесно. От лиш ледь не навколішках весь час прошу Іллю: будь обережним і не дай їй втягнути себе в якусь дупу! Бо вона ж вміє! А він що мені каже? "Я з нею куди хочеш вляпаюсь". Оце і є та любов?

А як же Катя? А вона просто глибоко помилилась. Адже недарма ми з Лізою щось недобре підозрювали в їх стосунках з Владом. Катя розповіла Лізі про те, що ці стосунки для кожного мали вигоду: Влад хотів мати хайп, бо ніхто ж неочікував, що колись небуть склалася така парочка, як Влад і Катя. А дівчина просто хотіла побачити реакцію Іллі, аби зрозуміти про його почуття до неї. А в результаті що побачила? Що коли вона проміняла мого брата на бабія, Ілля проміняв її на Лізу, яка фактично була завжди з ним поруч. І зараз Катя одна. Вони з Владом розійшлись, бо все було безглуздям. А от в мого брата все заново налагоджується.

Взагалі, у багатьох моїх друзів зараз розвивається букетний період: Матвій весь час їздить з Настею і не відходить від неї. Таля мені розповіла, що Дан їй запропонував зустрічатись і вона вже декілька днів живе в нього, аби трохи дати спокій Яріку. Ми з нею так добре здружились і тепер вона вчить мене готувати якісь смачні страви. Красуньчику Богдану дуже пощастило з такою дівчиною.

А ми? Я незнаю. З одного боку мене тягне до Ярослава, а з іншого це через те, що ми з ним дуже добре дружимо. Можливо це просто бажання весело проводити час разом, а не якась симпатія? Тим паче я спілкуюсь з Макаром. Мене дуже збиває той факт, що в нього з Яріком до біса схожі очі: в обох темні, як чорний шоколад. Мені з обома добре. І я постаралась зробити так, що вони незнають один про одного. Ніхто з них не знає, з ким я спілкуюсь і це накраще...

- А ось і наша черепашка лежить...- Заходить в мою кімнату Ліза, знімаючи мене на телефон.-..ось така в нас ситуація, любі, тож, якщо хочете, аби Обезбашені знову гасали по Києву, пишіть нам, як можна розвеселити Ксю і в яку пригоду знову встрягти!- Дівчина підморгнула і опустила телефон. Чорт, я зі своїми емоціями всі ці дні взагалі не з'являлась в блозі. Здається, Ліза взяла все на себе і самі з Іллею придумують якісь історії. Все ж недарма подруга має доступ до нашого блогу.- Піднімайся, Свинко Пеппо!- Важко видихнувши, дівчина сіла біля мене.

- Дехто за такі слова зараз вилетить з кімнати!- Пробурмотіла я, піднявши свою моську з подушки.

- Це зараз хтось з дому вилетить ракетою!- Як заверещала Ліза, що я аж скривилась.- Вже скільки днів тут лежиш, досить в'янути! Тобі не нити треба, а все в свої руки брати! Ти думаєш, чому я з самого ранку тут?- Ну все, недовго Ліза без мене витримала, пішла в штурм. І це я лиш пару днів валялась закрита в кімнаті, як би вона витримала, коли б я тиждень в Єгипті була?!

- Бо вирішила назовсім тут лишитись жити з Іллею?- Байдуже запитала я, хоча мені до біса було цікаво, чи сталось в них щось цікавеньке!

- Ну це можливо...- Ліза на мить заусміхалась, подумавши про щось своє,-..але сьогодні грандіозна мега-туса літа! До клубу "Штурм" вдень з'їдеться вся нечисть Києва і аж до глибокої ночі розважатиметься всіма можливими способами! Приїде відомий європейський діджей, виступ якого ми не маємо права пропустити!- Втовкмачувала мені в голову цю "грандіозну" інформацію Ліза, хоч я й так все знаю. Але дівчині не варто на це звертати увагу.

Адже ця подія відбудеться в тому ж клубі, де ми всі тусували і де я познайомилась з Макаром. Саме він запросив мене на вечірку в якості виконання своєї обіцянки власноруч нашаманити мені якихось коктейлів. Все ж не забув про те, як ми жартома про це домовлялись при першій зустрічі. Ясна річ, Ліза потягне зі собою Іллю. Настя з Катею мають приїхати аж ввечері, а Таля мені писала, що зі своїми хлопцями (тобто Яром і Даном) приїдуть на початок і вже там ми десь пересічемось. Тож, особливо вибору в мене не було, адже ніхто не дозволяє закриватись вдома та впадати в депресію. Всі кудись тягнуть розвіятись. Змовились. От візьму й доведу, що я в чудовому стані, всі з ніг впадуть! Адже, проблеми проблемами, а останні тижні літа втрачати не хочеться.

- Але вся туса буде починатись після обіду, а так як зараз ранок, тобі потрібно десь освіжитись.

- Дякую, лікарю, без вас розберуся.- Настрій настроєм, а підколоти подругу ніколи не пізно.

- Ми з Іллею поїдемо до клубу мотоциклом, а ти, якщо не хочеш нарешті своїм поїхати, шукай собі вільні колеса.- Сказала вона і почала копирсатись в телефоні. Я закотила очі і важко видихнула. Звісно, що своїм не поїду, недостача хоробрості.- Можеш з Яріком, до речі, всеодно Таля з Даном буде.- Ох же ця вільма все знає!- І чом би тобі не потренуватись зі своїм красуньчиком, він би тоді тебе зачекав і ви одразу поїхали б на тусу.- Нече байдуже триндить вона мені під вухо добре вироблений план. Те, що вона щось задумала - зуб даю!

- Знаєш, я якось сама подумаю, чи кликати мені СВОГО КРАСУНЬЧИКА, як ти висловилася, чи ні.- Дорікнула я Лізі, бо бачу, що вона без пригод дивно себе поводить. Можливо, алергія на спокій?

- Як хочеш.- Байдуже знизала плечима подруга.- Я всеодно вже Яріку написала з твого номеру, тож він радісний вже мчить сюди.- Після цих слів дівчина зірвалась з ліжка на безпечну відстань від мене і, реготавши, покрутила рукою, показуючи, чий саме телефон тримає. Вона стирила мій смарфон!

- Ти писала йому від мене?!- Заволала я і, піднявшись, видерла з неї свою крихітку і впевнилась в словах Лізи - Ярік писав, що скоро буде біля мого дому.- Ти ж коза мала, я не зібрана!- Накричала я на Лізу, а вона знову зареготала і втекла від мого гніву під крило Іллі.

От же "радість"! Тепер потрібно збиратись на тренування, бо не хочеться ображати Яріка. Я встигла зв'язати волосся і переодягнутись в сірий спортивний костюм, як до воріт під'їхав Ярослав. На безглуздий мейк не було часу, я лиш підвела вії і намалювала блискітками губи та, взувши білі кросівки, побігла надвір. Вилаяти Лізу забракло часу.

Хлопець стояв, спершись на свій байк, до якого я встигла звикнути, та усміхнувся, побачивши мене.

- Привіт.- Хлопець нахилився і поцілував мене в щоку. Щось змінилось між нами після того, як ми відверто говорили в моїй кімнаті. Ми наче відкрились для себе по новому.

От тільки я колись доведу себе до гріха і загребу в свої руки цей комок краси!

- Бачу, що нарешті піднявся настрій і знайшла сили, щоб розвіятись?- Радісно запитав Ярослав, а я замилувалась його по справжньому милою (а не звабливою) усмішкою.

- Ну є трохи,- Пробубоніла я, бо попереду в моєму списку справ є виніс мозку Лізі.- то як, поїхали?- Я хотіла вже розташовуватись на байку, але хлопець мене зупинив:

- Я гадаю, що краще твоїм мотоциклом їздити.- Від почутого я завмерла так, наче повітря стало цементом, а я не могла поворушитись.- Звісно, завезу тебе на призначене місце я, але тобі вже пора бути на висоті.

Ага, на висоті! Як тоді, вперше з байком Яріка?! Та я в житті так більше на газ не нажму!

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.