Статус: в стосунках

Ярослав

Я відчув свободу. Вперше за останній рік. Я закінчив навчання, на яке мене так щиро направляв батько, майже все літо вів налаштування в компанії і нарешті я в Україні. Я для батька зробив все, тож нехай і він зробити для мене дещо. Змириться з тим, що я свій бізнес будуватиму в Україні. Разом зі мною прилетіла і Таля, тож тепер ми на свободі, я можу побачитись з давніми друзями та нарешті брати участі в гонках, а дівчина відриватись з дівчатами. Люблю її! Моє кошеня, яке завжди підтримує та не зрадить. Хто б міг подумати, що ми так здружимось. Після того, як наші батьки стали жити разом, ми вирішили їм не заважати та жити самим по собі. Але сталось інакше - ми хоч і зведені брат і сестра, але нас вже не роз'єднати, куди вона, туди і я та навпаки. Таля підтримує моє захоплення байками, а я обожнюю і кулінарні здібності. З такою сестрою я точно не пропаду! Ніколи її не покину, тож вмовив залишити батьків та влаштуватись на навчання в Києві. Присягнувся, що буду для неї і мамою, і татом, та контролюватиму в чужій місцевості. Але вона в мене розумничка, до того ж з наполегливістю та дотепністю. От як же можна відреагувати на її слова "Хочу стати найкращим кулінаром країни і стану!"? Не сперечатись і терпіти її тест-драйви на мені, бо всі її "шедеври" мушу їсти я! Але останнім часом цією справою я ділюся з Даном, який є її "дуже близькою людиною", але я чекаю, коли ж вони зможуть офіційно діставати одне одному мізки. Як казала одного разу Таля: "Оце відгодую вас обох, станете мені товстенькими кабанчиками!"

Її клички - це щось! Я спочатку так бісився, коли вона мене називала бубочкою, але потім я звик, і Дан теж змирився.

Тож, по приїзді в Україну, Таля одразу поїхала до своїх давніх подружок, а я мав на думці кудись піти повеселитись і, можливо, знайти собі непогану компанію жіночої статі на вечір. Але та клята погода змінила все. Я стояв під маркетом, як суслик, мокрий до кісток, ледве дочекався свого таксі, а більшість або вже не працювала через шалену негоду, або ж застрягла в дорозі. Таля повідомила, що залишиться в подруги на ночівлю і я сам поперся в квартиру. Добре ж нас Київ зустрів, ще пощастило, що хоча б встигли прилетіти!

Вже і сестра повернулась, і все налагодилось, а я не мав настрою, тож сидів в трикімнатній квартирі і просто застряг в мережі, саме в блозі свого старого друга Іллі. Він перед тим запросив мене до себе додому на вечірку, і я зрозумів, що є шанс побачити своїх. Я переглядав історії в блозі Бондара і спостерігав за його сестрою. З нею не був знайомий, але в Інтернеті вона виглядала ефектно. Як і в житті, до речі, це я зрозумів на вечірці. Погуляв я, дай Боже! Навіть не зміг додому добратись, тож так і заснув у Бондарів. Мурахи по тілу брали від того відчуття веселощів і драйву в дорозі. Я за цим скучив. Це моя залежність. Тож мені було трохи сумно, що я не зміг одразу взяти участь в змаганнях за містом, але ще був не готовий. Та не був проти повболівати за Іллю, який теж давно ганяв. Таля також змогла приїхати на гонки, я їй не забороняв, але слідкував, аби вона сильно не пила і довірив цю справу Богдану. Моя сестра не сильно фанатіє від байків, так як я, ставиться до цього стабільно байдуже, навідмін від мене. От в Бондарів інша ситуація: я ще в шоці, як Ілля не посивів! Познайомившись з Ксю, я зрозумів, чому весь час до того малий Бондар на гонках був один і не розповідав нічого сестрі.

От чесне слово - Обезбашена, докази на лице! Вона така ж фанатка мото, як і ми, і готова рвати й метати все на своєму шляху. При цьому, інколи це робить кумедно, через що привертає до себе чимало чоловічої уваги. От тільки мені здається, що вона не помічає її, тож вирішив зробити кілька ноток уваги зі своєї сторони і в мене наче виходить! Але це все я розпочав не на тверезу голову, тож потім думав, нащо зв'язуюсь з цією дикою кішкою. Проте з нею цікаво і дуже весело. Ксю така обмежена пригодами, що я вирішив відкрити їй секрет брата і завести на ті гонки. Тепер же розумію, чому мене попереджав Ілля щодо того, як вона буде жалітись на нього, бо той не вчить її їздити. Чому ж я погодився?! На рахунок цього в мене навіть з Талею суперечка виникла, коли я їй розповів прохання Ксю:

-Знайшла кого просити!- Хмикнула сестра.- Ти звісно в мене майстер, але чого можеш навчити неосвідчену в їзді дівчину?- Серйозно запитала вона.

- Ти гадаєш, я не зможу навчити Ксю нічого?-Дорікнув я.

- До рівня профі, сумніваюсь. Мене ж ти не навчив.- Дівчина склала руки в боки, від чого була кумедною. Буде давити на жалість?

-Ти сама не хотіла вчитись, тож і не їздиш. Ти б побачила Ксю: вона горить тим всім, тож в мене вийде. Закладемось на спір?- Звів брову і простягнув руку. Дівчина, з невеликими ваганнями простягнула свою:

-А закладемось! Ти навчиш її керувати мото, а якщо ні, виконуєш моє бажання!- Через мить придивилась мені в очі і додала,- Якщо не втюхаєшся!

- Без питань, від мене та сама умова про бажання: зізнаєшся нарешті, що любиш Дана!- Ну що ж, сестричко, ти засумнівалась в мені, тож виклик прийнято! Тим паче, я не маю планів на відпустку, а з малою Бондар мені пригоди забезпечені. І як же я не помилився!

Ксю на дорозі ледь в повітря не злетіла з моїм байком! Отже не дарма попереджала, щоб я переживав за нього. Але ж смішно було, до нестями! Бідна дівчина перелякалась, що щось не так, а я сміху стримати не міг! Але це якось швидко минуло, а от що дійсно по дивному не покидало мої думки, це спогад, коли я показував їй, як рушати і вловив цей аромат волосся, квітів... Її усмішку при перших вдалих спробах. Дуже сильно підвищилось бажання навчити її всьому, що знаю і не тільки! От же ж, влип по самі вуха через вибрики дівки, а ще Ілля зараз вимагатиме доповіді, бо ж переживає за сестру. І я ніде не зникну - уклав же спір, на свою голову!..

Щодо голови: вона зараз не в кращому стані, а я згадую свій мозок не злим тихим словом, де я його загубив вчора. Бо ж яка розумна людина приїде на вечірку своїм транспортом?! Ще й плюс до того, я не погуляв нормально, а мусив п'яну Талю сунути додому. Тож сьогодні я мушу відірватись сповна, бо Ілля ввечері виставляється за майже-перемогу і надумується гулянка року! Тому я, як передбачено, набрався сил на цілу ніч і проспав сьогодні до обіду. Таля, до речі, встала навіть пізніше, але з її то похміллям, я не хотів дорікати.

Ближче до третьої години я вирішив зв'язатись з Боднаром, коли ми маємо зустрітись біля клубу. Але, як виявилось, старий про це навіть не думав, бо, за його свідченнями, в них вдома робиться армагедон, який створила Ксюша. Те, що вона це може, я навіть не сумнівався, але причину нормально не зрозумів. А чого адекватного можна подумати з фрази: "Вона всіх зараз зжере, але вибору в мене нема! Треба якось діяти, бо сидіти й дивитись на ту любовну Санта-Барбару не зможу!"?

Одним словом, було вирішено, що я зараз же відправляюсь на допомогу другу і вирішую взяти з собою Талю, бо та хоче краще подружитись з Ксю. Та я не проти, хай сестра заспокоїть її, але от від чого?!.

Оксана

Здуріти можна, зуб даю! Які нечисті сили в лісі подохли, що я на це погодилась? А хто винен? Відьма Ліза! Тепер я в її сутності не сумніваюсь, як ніколи. Це ж яким хитрим створінням потрібно бути, щоб таку аферу прокрутити, а я повелась! Ні, я розумію, що заради брата готова на все, але щоб на таке!

Одним тихим словом тут точно не обійтись! Бо ж ситуація виникла така, що ми зранку з братом вирішили обговорити ситуацію з Катею і про почуття Іллі. А в нього вони до дівчини є! Одразу до нас приїхала Ліза, щоб проінформувати про того чувака Влада, бо подруга про всіх знає все. Дійшли ми висновку, що в їх стосунках точно щось нечисто, бо той тип завжди обирав собі дівчат, що хай Бог помилує! А Катя не з таких і незрозуміло, нащо їй хлопець. Тому ми активували роботу нашої таємної агенції "ОВР"- "Обезбашені Все Розрулять". Холодним розумом (тут вже без Іллі з його душевним гемороєм) вирішили, що потрібно назад увагу Каті повернути на хлопця, але от як?

-Потрібно, щоб вона зрозуміла, що може втратити!- Говорить брат, сидячи на дивані і я на сто відсотків впевнена, що він зараз згадує вечірку дня народження Каті. Його слова я підтримую, але переживаю за подругу, бо ж біс його зна, нащо їй здався Влад!

А сама паралельно порівнюю Іллю і його ревнощі до Каті та мене з ревнощами до Яра. Так, я ревную, але чого - загадка століття. Просто щодо того, що в хлопця може бути дівчина, було для мене зовсім неочікуваним, але ж таким очевидним!

- Так, а в чому проблема? - Сиділа біля мене на дивані Ліза.- Якщо Ілля ревнує, то хай і Катя приревнує!- Виказала свою думку дівчина.

-Так про що ти?- Запитав Ілля.

-Про мою улюблену справу: вчиняти фурор!- Ліза аж потерла руки, а це мені сподобалось. Ця шмаркачка вміє шевелити мізками, що вона знову надумала?-Тобі просто потрібно завести стосунки, як це зробила твоя недолюбов.- Ліза трохи невпевнено піднялася і присіла біля брата, поклавши йому руку на коліно. Е, вона не поплутала береги?!- А з ким ти світишся найчастіше, але ніхто б подумати не зміг про ваші шури-мури?- Замурликала дівчина, а до мене почало доходити.- Зі мною, уяви!

-Чого?!-В брата ледь очі з орбіт не повилітали, а я і в страшному сні нічого такого уявляти не хотіла.-Без образ, але чого саме ти?- Вирішив уточнити брат, а то я теж не в'їхала в тему.

-Ну це ж очевидно: я постійно з вами і в вашому блозі, хоч ніколи ніяких натяків ні на що в нас не було. Та всі будуть в шоці, коли взнають, що "Малий Боднар щось крутить з Лізою Обезбашеною!" Так всі й будуть за це гудіти! Ти ось щелепу відвісив від моїх слів, уяви, яка реакція інших буде, але ж тобі і однієї конкретної має бути достатньо!- Та відьма вміє маніпулювати..

- Точно! А ще сьогодні на вечірці можна буде щось таке нам натворити, що всі повірять, наче між нами щось є!- Брат починає погоджуватись над цим безглуздям, а я зриваюсь.

-Ні!- Я не можу зрозуміти одного: якого милого вона витворяє? Бо зараз я бачу лиш флірт від Лізи, якого Ілля не помічає, як і мого погляду на неї. Дівка з'їхала з глузду, бо зараз занадто близько знаходиться з моїм братом. Брр... Я собі в кошмарах такого не уявляю. Я б зрозуміла, якби Ліза захотіла просто пограти, але зараз на її обличчі я побачила те, чого так боялась...-Ви не будете разом!

-Чому, Ксю? Ліза просто найкращий варіант!- Я після цих слів, не втримавшись, запропонувала їм ще поцілуватись. І на обличчі Лізи просто красувалось те, що повністю підтверджує все. Симпатія і надія на щось.

-Це ж ненадовго, Ксю! Лиш доки Катя не приревнує, буде круто!- Вмовляє мене Ліза, а я сьогодні не впізнаю її.

-Добре, закохана парочко, робіть, що хочете!- Я рознервувалась і чкурнула до себе в кімнату. Я боялась цього. Боялась, що може в них бути більше дружби. І я мала б щось зробити! Я стояла посеред кімнати і не могла зрушити з місця, бо докумекала, на що просто зараз дала дозвіл. Проте, очевидно Ілля послав Лізу заспокоїти мене і вона увірвалась до моєї кімнати.

- Ти що оце там витворяєш?- Запитала я, м'яко кажучи, в неї, проте не отримала нормальної відповіді, окрім незрозумілих відмазок.- Ти, що закохалась в Іллю?- Ледь не крикнула я, а Ліза мовчки сіла на ліжко і закрила обличчя руками.

- Я не знаю... Це просто щось стрельнуло в мені і все!. А зараз я не могла впустити такий шанс побути з ним разом.

-Ти навмисне використала момент закрутити щось з братом, доки Катя не повернулась?- У відповідь цьому було лиш мовчання від дівчини.

Знаєте, щому я настільки проти стосунків брата й подруги? Тому, що Ліза часто незнає, чого хоче, тож так постійно змінює своїх партнерів. Через те я боюся, щоб вона просто не закрутила голову хлопцеві, бо тоді буде повний триндець. І зараз я знову не розумію деяких дій дівчини. Вона при Іллі засоромилась і почервоніла! Такі стани в Лізи при якихось хлопцях бувають ну дуже рідко, тож зараз я розумію: ми припливли!

- Послухай уважно: ви з Іллею покрутитесь декілька разів разом, тоді, чи повернеться Катя чи ні - час покаже. І ніяких постів разом в блог. Але якщо ти лише крутитимеш голову Іллі, я скажу йому про твої почуття!

- Ні!- Аж підскочила Ліза.- Я тебе зрозуміла.- Ну от, що й потрібно було почути. Мене починає нервувати ця Санта-Барбара з їхніми разом-не-разом, самій потрібно розвіятись.

Коли я спустилась вниз, Ілля з кимось розмовляв по телефону. Ех, навіть зараз не уявляє, що за його серце йде така боротьба! Вони з Лізою вирішили уточнити якісь там нюанси в їх "парі", а я на ці амурні посиденьки не мала терпіння дивитись, тож, залишивши їх наодинці (вперше це так важко!) пішла собі робити каву.

Зараз в цей момент хотілось бути далеко від усіх. Сидіти в якійсь пустелі під пальмою, занурити пальці ніг в пісок та слухати музику. Дивитись в далечінь та ні про що не думати. Або ж навпаки - ходити вздовж набережної моря і слухати шум хвиль. Душа потребує спокою там, куди постійно повертаються думки. І максимум, що я зараз могла собі дозволити, це ванна з ніжною пінкою. Мабуть зупиню свій вибір на ній. Відкрила хородильник, аби прихопити собі щось перекусити, як почула дзвінок в двері. В нас гості? Я поспішила відкрити і гостем виявився Ярік, що приїхав до Іллі. Але не сам, що мене дуже здивувало. За хлопцем стояла Таля. О, ну тепер настрій став бомбезний, краще нікуди! Я пропустила їх, і як виявилось, вони тут не просто так: одна козявка чоловічого роду встигла пожалітись на свої амурні проблеми і потребувала підтримки.

Я їх пропустила і одразу народ розділився на два табори: Ілля з Яріком сиділи на дивані, розмовляючи про справи на вечір, а Таля приєдналась до нас і ми втрьох засіли в кухні аби приготувати щось на обід. На моє диво, Таля одразу включилась в роботу і фактично командувала нами з Лізою в процесі готування. Як виявилось, вона чудовий кухар, тож сьогодні завдяки їй ми не лишимось голодними. Наша компанія швидко розговорилась і я наче ненароком випитувала в дівчини різні деталі про неї та Ярослава.

Вмить стало соромно за себе і я ледь не подавилась ковбасою. Бо це ж потрібно було подумати, що між ними щось є! Навіть не можу уявити, як же мені стало легко, коли я взнала, що Таля сестра Яра! Після цього я стала більш люб'язнішою до дівчини. Стоп, чого б це я негативно до неї ставилась? Яка різниця: чи дівчина вона йому чи сестра? Ото я вже себе накручую! Ти краще, Ксю, готуйся до вечірки та до завтрашнього робочого дня і молись аби все не накрилось мідним тазом. Бо знаючи твої гулянки, тебе звільнять в перший же день.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.