МОРАЛЬ КАЗОЧКИ

Трактування:

Людиною стаєш, – коли від Індивідуалістки отримуєш вміння захищати свої кордони і своє власне Я. Від Насолодженої – розуміння справжньої насолоди й цінностей життя, що є пізнання світу форм і себе власне. Від Письменної – правдиве слово й не мовчання перед злом. Від Родительки – важливість турботи та єдності, традицій і Роду. Від Акторки – любов, як шлях до сили. Від Жниці – увага до дрібниць і праця. Здоров’я та чистота, як тіла так помислів. Від Естетки – справедливість і принцип гармонії та краси, що має бути присутній у всьому, і у вчинках теж. Від Пристрасної – сила волі й здатність до відродження на новому рівні. Від Невловимої – розширення власних світоглядних кордонів, вихід за власні межі. Життя свято, тому й священне.

Від Каменярки – сходження до вершин свого Я – знаходження свого призначення. Від Дивачки важливість свободи і те, що належить вона зрілим та відповідальним. Тільки такі можуть зробити правильний вибір поміж добром і злом.

Від Самітниці – емпатія й співпереживання з усім живим, відчуття усього живого.

Отримуючи найкращі дари від сестер розумієш, що світ недовершений. І люди в ньому теж. Люди, що здебільшого возвеличують своє Я і дбають лише про егоїстичні свої інтереси.

Агресивні й нетерпимі. Захоплюють швидше, аніж захищають. Прагнуть насолод від їжі й речей тлінних, шукають золота й вклоняються йому. Плетуть інтриги й брешуть спаскуджуючи Слово Правди. Та вся брехня лише собі. Легко піддаються емоціям. Гординя засліплює очі й змушує грати не свої ролі. Надмірна увага до дрібниць й критицизм заважають бачити ціле. Відсутність рівноваги й краси, бажання всім вгодити й сподобатись породжує лицемірство. Пристрасті знищують людину і несуть їй лише нещастя. Поверхневість породжує не мудрість, а софістику – вигоди зі слова, виправдання словом найгірших злочинів. Кар’єризм вимучує і не дає найважливішого – свого місця у світі й, свободи. А без останнього занурюєшся в хаос. Вседозволеність призводить до занепаду. Без емпатії й відчуття живого світу відбувається знищення самого себе і всього навколо.

Тепер питання: якщо здобуто вищі якості сестер чи легко жити у світі, де панують їхні нижчі якості?

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.