Тема 12.

Блог маленької Квітки.

Моя традиція.

(Напишу собі листа в майбутнє, якого я саме хочу зростання протягом зимового сезону)

" В мене є традиція кожного року 31 грудня я пишу собі чотири листи на кожен сезон. В них я прописую свої цілі; подарунки, які я повинна собі подарувати; куди повинна поїхати. Нещодавно в цей лист додалась творчість у такому форматі раніше це було фото, але через війну я поки не готова знімати. хоч й відчуваю зміни й бажання повернутись до цього. 

 Війна жахлива подія в житі кожного, а у творчої людини то взагалі перевертає все з ніг на голову. 

  На цей раз в кожен із сезонів я додала ціль яка стосується творчості. О крім своєї творчої цілі я додала ще й допомогу батькові. Він писав також замолоду, але тоді не було можливості для нього йому довелось обирати. Вже два твори які він написав побачили люди маленька аудиторія, але, однак все ще попереду. Зараз я працюю над третім й дуже хочу закінчити його до кінця зимового сезону. Й показати його усім.  

  Мене, як людину, яка просто перекладала й набирала текст дуже захопило кожен день не могла дочекатись часу коли знову можу сісти й попрацювати. На стільки но було цікаво дізнатись, що там далі. Хоча цей захват в мене є й досі. 

  Його твори захоплюють, тим як він все описує в мене чіпляє. Працюючи над ними я вчусь у нього те, як прописано, вказано у творі та інше. 

   Я хочу йому допомогти зробити те, що він колись хотів зробити сам." 

 Ой щось я заговорилась. Піду швидше писати свої листи.

#зігрійсловом #марафон

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.