Тема 20. Творчість.

Трошки історія трошки щоденник із життя.

Творчість - це те, що є у кожного з нас й форма у кожного своє. Картини, архітектура, музика, одяг, книги та й багато іншого є вона це на справді прояв наших внутрішніх емоцій, почуттів й те що ми маємо в уяві.

В мене в житті багато творчості. Ту яку транслюю я сама, а саме картини, які я розмальовую або надаю їм кольору. Віршу, які пишу передають мої почуття, біль, страх, кохання (спектр тих почуттів, що я відчуваю в конкретний момент). Люблю музику, танці, спів це того чого мені не вистачало раніше, ну як раніше в дитинстві. Тоді в мене не було можливостей для навчання, а зараз є й цим я теж займаюсь час від часом по трошки.

Моя творчість зараз і, як я сама для себе вважаю зброя й прояв гучно сказати на всі груди світові це слова. Те, що я пишу додає мені сил й стає зброєю для мене. Я вже давно відчула те, що це те що мені подобається робити, але є декілька життєвих моментів, які мені подарувати віру в ось цю мою творчість. Ще до початку війни до нас прийшов Корона вірус й масові зібрання були під забороною. Й щорічний волонтерський захід який організовує наш старший волонтерський клуб не можна було робити й вже через певний час таки організували й потрібна була допомога де я разом із подругою й колегою взяла на себе відповідальність. Наша зона відповідальності полягала у рекламі. Написання текстів для мене не були важкою задачею це було в радість мені. Моя подруга, що правда виконувала роль мого коректора й публікувала тексти у відповідній мережі. То діж я отримувала відгуки підтримки того, що ці тексти дуже цікаві й це моє й мені не треба зупинятись й рухатись далі. Хороші слова від сторонніх людей для мене і є підтримкою й натхненням. А ось мотивація це книжки на полицях у книжкових магазинах.

Ось саме ці моменти й надихають мене на творчість й допомагають прориватись а часом я просто дозволяю собі декілька днів не писати, а потім обовязково сідаю й намагаюсь написати хочаб щось, вірш або шматок казки чи твору яким я займаюсь.

#зігрійсловом #марафон

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.