10

- Ні, серйозно, тільки цього нам і бракувало, - випалила Вай, опустившись в крісло навпроти робочого місця Кейтлін в її кабінеті.

- Так, не дуже втішна звістка, - видихнула шерифка Пілтовера, спершись ліктями на стіл та зчепивши пальці в замок.

Після того, як вона прочитала листа, переданого капітанкою Фортуною, настрій в неї помітно зіпсувався.

І от сьогодні стало точно відомо те, чого обидві, певно, боялися, але не наважувалися озвучити своїх здогадок: прибувши до Зауна, Гангпланк уклав угоду з Джінкс, і тепер допомагав їй в боротьбі проти Севіки за спорожніле крісло Сілко. Натомість божевільна винахідниця пообіцяла йому розробити для нього його власну гекстек-зброю.

- Принаймні, поки що в неї лише один камінець. Той самий, який вона тоді забрала, і з допомоги якого шмальнула зі своєї гармати-акули по залі засідань Ради, - пробурчала Вай, відкинувши голову. – І можна навіть не сумніватись, що вона йому його не віддасть.

- Але це означає для нас ще одну проблему, - нагадала Кейтлін, напружено вдихаючи повітря. – Джінкс спробує дістати ще. Обов’язково заявиться до Пілтовера та атакуватиме, аби дістатися Джейсової розробки. А ти пам’ятаєш, чого нам коштував минулий раунд. Скількох вона вбила, ганяючись за кристалом та намагаючись повернути його.

- Тому нам треба бути напоготові.

- Саме так. Я сьогодні ж поговорю з Джейсом, аби він зробив все, щоб убезпечити кристали від Джінкс та її посіпак.

- Гадаю, коли ти просто скажеш йому її ім’я, він точно працюватиме з посиленим ентузіазмом. Той парубок моторний однозначно захоче поквитатися з моєю сестрою, - задумалася Вай. – Тоді ж, під час її пострілу в залу засідань… наче як загинув його близький друг?

- Тіла так і не знайшли, але навряд Джейс вірить у диво, - похитала головою Кейт. – Йому важко, Віктор був йому наче брат. Ще й радниця Медарда, до якої він не байдужий, сильно постраждала, і лише нещодавно отямилася. Хоча вона й була тією людиною в залі засідань, яку він найбільше прагнув захистити.

- Так, уявляю, як йому паршиво, - зітхнула енфорсерка. – То… коли плануєш потеревенити зі своїм старим друзякою?

- Сьогодні ж, - повідомила Кейт. – Якщо ти не забула, в нас попереду ще одна важлива робота.

- Ти про… той приїзд делегації з Іонії? – пригадуючи, перепитала Вай.

- Саме так. Це дуже важлива в наші неспокійні часи дипломатична місія. Тож я, як шерифка Пілтовера…

- Маєш бути серед тих, хто урочисто зустрічатиме їх, махаючи ручкою з дурнуватою посмішкою, аби вельмишановні пані та панове ані на мить не засумнівалися в своїй важливості, - закінчила енфорсерка з глузливим виразом.

- Загалом так, - знизала плечима Кейт. – Після церемонії зустрічі відбудеться бенкет, де я і планую поговорити з Джейсом. І куди ти, кажу одразу, підеш разом зі мною.

- Гей, стривай, серйозно, пундику?! – аж вдавилася Вай, і підскочивши, закашлялась. – Та що мені робити на тому збіговиську пафосних багатіїв?

- Охороняти те збіговисько пафосних багатіїв, - повідомила шерифка. – Вай, ти – одна з моїх кращих людей. Коли справа доходить до бою, тобі немає рівних. Саме тому я взяла тебе на цю роботу, ходжу особисто з тобою на небезпечні місії та в рейди, і навіть закриваю очі на те, що тебе зазвичай не змусиш носити однострій.

- Ти диви, а я думала, що головна причина в тому, що ти на мене запала, - реготнула дівчина.

- Як би я не була від тебе без тями, це б не вплинуло на моє ставлення до твоєї роботи, - повідомила Кейтлін, відкинувшись на спинку крісла. – Ти зараз на цій посаді, і тобі спускається все, що спускається, лише тому, що ти справді дуже цінний кадр.

- Тю, кінець моїм фантазіям про те, що отримала круту роботу через ліжко, - розсміялася Вай.

- Що це за амнезія? Ти опинилась в моєму ліжку вже сильно після того, як я тебе найняла.

- Чисто технічно тоді це було іще моє ліжко, ти до нього вже потім підселилась на постійній основі, - гмикнула енфорсерка. – І я досі волію фантазувати, що то був аванс, і весь час доти ти просто не сумнівалася, що я буду неймовірною.

- Гаразд, фантазуй про що хочеш, - тяжко зітхнула Кейт. – Головне на сьогоднішні заходи, все ж, вдягнися відповідно. Одяг я вже тобі підібрала, він чекає на тебе в твоїй шафці у роздягальні, - додала вона, випереджаючи запитання: «Та де ж я візьму відповідні лахи?», яке вже, судячи з обличчя Вай, от-от мало зірватися з її язика.

- Все в тебе схоплено, пундику, - гмикнула вона.

- А хіба ти в мені сумнівалася? – усміхнулася дівчина.

- Гаразд, якщо такий наказ Шерифки Пундика, вдягнуся сьогодні наче культурна людина. Але май на увазі… - заявила Вай, підійшовши до Кейтлін. І спершись долонями на робочий стіл, схилилась та прошепотіла їй в самісінькі губи: - …що вночі тобі доведеться гарненько за це неподобство розплатитися.

- Чекатиму на здійснення твоїх погроз, - хитро усміхнулась вона, здригнувшись від хвилі солодких мурашок, які пробігли по всьому її тілу.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.