Анотація

УДК: 821.161.2; 82-344

Н38

 Я з родиною живу в Борре. Це невелике селище коло стародавнього лісу. Тут зими тривають довгими місяцями, а літо швидко минає. Щороку на свято Йоль ми вшановуємо богів та духів. Вітаємо пришестя доброго Пана — Короля Сонце, що дарує нам врожай, оберігає отару від морозів, захищає мисливців від вовків. 

Найдовша ніч минала, а за зимою завжди чекало літо. Та хтось з мудрих помітив, що літо стає дедалі холоднішим, а ночі — довшими. В лісах тепер небезпечно полювати, бо там з’явилися чудовиська. Кажуть, це тому, що баланс між силами добра та зла, між темрявою та світлом було порушено. На Півночі, де захована магія світу, де росте Велике Дерево, з’явився новий король — жорстокий та лихий. Він вбив Короля Сонце й заволодів його чарами, тому наш світ приречений...

ISBN 9780463353387

Обкладинка, Сіф та Нордан: Маєвська Юлія

Ілюстрації та руни: Татія Ковіц, Олі Гнатс

Редактори: Марічка Бабій, Avee Delmonico

©Айя Нея, 2020

This ebook is licensed for your personal enjoyment only. This ebook may not be re-sold or given away to other people. If you would like to share this book with another person, please purchase an additional copy for each recipient. If you’re reading this book and did not purchase it, or it was not purchased for your use only, then please return to your favorite ebook retailer and purchase your own copy. Thank you for respecting the hard work of this author.

Айя Нея

www.ayaneia.com

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.