2.3

Змах крилами — і зелена долина залишилася внизу й позаду, але всіх ще тримала в полоні мовчазна мрійливість.

— З храмом Осяйного завжди так відбувається? — спробувала порушити тишу.

— Завжди. Вірніше, це буває дуже рідко, але завжди приблизно так.

— І бажання збуваються? Як швидко?

— Ладо, — подав голос Жехард.— Про бажання не розповідають і взагалі про це не заведено говорити.

— Зрозуміло.

"Щоб не сполохати удачу, напевно".

Знову поля, села, річки — і нарешті темно-зелена смуга лісу, що стрімко наближалася назустріч.

— Буйний, — сказав Равд.

Тон його голосу ще більше підкреслив невисловлений захват і повагу, що охоплювали при усвідомленні розмірів цього лісу. Вони летіли вже достатньо довго, а ліс все стелився під ними, перетворюючись на рівнини, якщо дивитися згори. Кеф почав наспівувати якусь пісеньку, Лада — розпитувати Равда про їхнє королівство, про те, як виглядають жителі Сірону, в що вдягаються, як себе ведуть, на чому їздять.

Виявляється, більшість жителів схожі між собою: невисокі, сірокосі, з сірими очима, тільки новонароджені і переселенці подібні до землян. Мужчини сіронці носять сірий одяг, жінки здебільшого бежевий, а новонароджені — яку душа забажає. Взагалі в Сіроні дуже поважається сірий колір. Переміщаються порталами, на драконах; є любителі коней.

Коли помітила, що Равд втомився, замовкла, спробувала заснути й це навіть ненадовго вдалось.

Здавалося, пройшла вічність, перш ніж дракон почав спускатися нижче, летіти повільніше прямо над деревами в якомусь відомому тільки Жехарду напрямку. Знизу доносилися шум листя, пташиний крик і щебетання, звіриний рик, що швидко вщухав позаду. Іноді чувся тупіт лап. Чи копит? Навіть зараз, сидячи на драконі, стало тривожно.

— Буйний ліс — заповідна територія. Над ним навіть літати заборонено. Те, що ми робимо, доступно одиницям, — сказав Равд. — Жех, коли ти розкажеш нам, як тобі вдалося отримати перепустку в Буйний ліс?

— Коли-небудь. — Жехард трохи обернувся, щоб поглянути на Ладу, усміхнувся. Вона побачила на його шиї зелений камінь на чорній мотузці, що стирчав вперед, вказуючи шлях, і трохи світився. — Насолоджуйтеся польотом, поки можна. Як думаєте, що попросить Дейра за допомогу?

— Звичайно, твою підвіску. Прощавайте, наші грошики за ройц.

— Що за ройц?

— Отрута з голок ройстанів, маленьких таких противних звірят. Ми їх "доїмо", щоб продати ройц, а Дейрі це не подобається. Тепер вона зітхне вільніше.

Нарешті ліс попереду розступився, відкриваючи поляну, ні — дворик, мощений каменем, і доволі пристойний, схований в зелені і квітах будинок під зеленою черепицею. Дракон зробив коло і приземлився. Праворуч прозвучав приглушений гуркіт: по землі покотилися горщики з квітами, зачеплені крилом. Кеф незрозуміло вилаявся, зіскочив з Бусика, почав підіймати, уколовся.

— Ай! Штюхові троянди!

Ніжні біло-рожеві квітки нагадували гордих пташечок, що безпомічно розкинули листя-крила біля перевернутого горшка з розсипаною землею, а метушливий Кеф — винуватого сірого злодія.

— Лапи геть від моїх троянд! — прозвучав дзвінкий голос так несподівано і грізно, що Лада здригнулась, а Кеф відстрибнув і, ховаючись, втягнувся в дракона разом з його животом — Бусик теж весь підібрався, затремтів.

З ґанку спускалася дівчина.

Лада затамувала подих, як тоді, коли вперше побачила дракона. Тому що дівчина та — чиста досконалість. Довге каштанове волосся, красиве лице, ідеальна фігура, обтягнута чорним брючним костюмом, мимоволі притягували і утримували погляд. Кеф, як загіпнозований, подався їй назустріч.

Лада спохопилася, що так відверто розглядати непристойно, а от Кефа і Равда це не хвилювало: витріщилися на красуню мало не з відкритими ротами.

Швидкими граційними кроками Дейра наближалася до гостей.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Роман Тихий
03.07.2022 19:42
До частини "2.3"
Все як завжди прекрасно. Читаю із задоволенням. Трохи спіткнуло лише коли після двотижневого перебування Лади в дзеркалі Жехард перепитує, що вона говорила йому минулої ночі. Можливо було б краще "минулого разу"? (А то відчуття ніби перечепився в лісі об корінь)
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше