P.S.

Жахлива істота з нестрашним іменем Паша саме висмоктала залишки енергії з Альфи. Він чув вибух. Він зрозумів чому. План розкрито. Його маленька незначна частина, адже він - галактичний мисливець за енергією бачив траєкторію попереджувального квантового сигналу і тепер завжди може прослідувати за ним, щоб знищити життя і там. Він так робив вже тисячі разів. Все вийде знову. Всесвіт завеликий, щоб навпомацки шукати заселені планети і нищити, безкінечно нищити все живе. Допоки його не зупинять.

В цей час ховаючись від смутку, Пі копався в уламках корабля з надією відтворити зореліт, а в голові все аналізував чи існував найменший ілюзорний шанс не підривати єдиного друга.

У великій багатообіцяючій купі брухту він знайшов неушкоджене фото, а поруч фляжку. Її пуста сторона обвуглилася, погнулася, злізла і на ній спузирилася фарба. Сторона з дратівливим надписом лишилася ціла цілесенька. Таких дійсно називають леви. Він засунув фото за накладку і заховав знахідки в найнадійніший внутрішній відсік, біля центрального процесору і емоційного модулю. Глянув в небо, вишукуючи підказки на майбутнє.

Вибух помітив і зробив висновки не лише ласий до життя косміт. Планету заполонив неймовірний гучний шум. Паша злетів вище і побачив як стовпи світла, гучні як виверження супервулканів, виринали повсюдно з надр праокеану. Скільки енергії він ще не бачив. Тут варто затриматись. Але, як дістати енергію з цієї клятої води?

Пі розглядав загадкові світлові явища та високо поміж хмар помітив як у напрямку до Міста рослин летіли небачені раніше істоти з шістьма крилами. Може у них є відповіді? Чи хоча б нові запитання.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Катерина Скрипка
14.05.2022 09:17
До частини "P.S."
Було весело всю дорогу, а під кінець накрило. Ти це за що з читачами робиш? Тепер не буде тобі структурованого відгуку, ніякого розкладання по поличках, бо мій емоційний модуль узяв повний контроль
Тетяна Сологуб
20.09.2021 22:33
До частини "P.S."
Гумор лише підсилює трагічну героїку. Тепер про назву зрозуміло все. Герой, що назвався левом, мусив вчинити так((.
Роман Коцький
20.09.2021 22:52
До частини "P.S."
Дяка.