Епілог

У дворі нашого будинку лунає дзвінкий дитячий сміх. На залитій сонцем галявині грають три маленькі пантери – чорна, біла і чорно-біло-руда. Вони бігають один за одним, перекидаються та ганяються за м'ячиком. Я сиджу на веранді з філіжанкою кави та спостерігаю за ними.

Як ми й припускали, здатність до переверту у них з'явилася в дитинстві, вже через три місяці вони вперше перевернулися на маленьких кошенят та здивували всіх забарвленням своєї шерсті. Амід – був чисто чорним, весь в тата. Льова – білосніжний – як увесь мій рід білих пантер. А ось наша дівчинка вийшла триколірною. І якщо білий та чорний колір пояснюються легко, то яким чином примішався рудий – залишалося загадкою. Шейла припустила, що це гени пращурів, ймовірно, в однієї з наших родин колись були руді. Сама Севілія цей факт підтверджувала. Магія в них теж була, так що для Шейли і Джілани була робота: цих непосидючих дітлахів треба було навчати правильно користуватися своїми силами.

Я не могла нарадуватися на наших малюків, і хоча, нам було нелегко справлятися з цією трійцею, ми не скаржилися, а намагалися максимально все робити самі, лише іноді закликаючи на допомогу друзів і рідних.

***

У Дебрені життя йшло впевненими темпами вгору, ми всі стали близькі один одному, допомагали племенам, ділилися досвідом й товарами. В Рудому племені теж з'явився салон краси, яким вміло керувала колишня відлюдниця – шаманка Леккре.

У Карасун ми щомісяця, як і домовлялися, постачали косметичну продукцію, виготовлену мною з трав, вирощених на землях Дебрена. Санто писав, що в салоні справи йдуть добре, і він навіть почав будівництво другого поверху, де хоче зробити фітнес-клуб. Я була рада, що моє дітище, що залишилося там, за межами мого нового світу, розвивається. Сама я більше не їздила туди, дозволивши Сант’яго користуватися моєю часткою прибутку, якщо виникне така необхідність. Мені турбот вистачало й тут.

Емілія з Таром теж ростили маленьку пантеру – у них народилася білосніжна Ангелінка, всього на кілька місяців молодша за моїх карапузів.

В очікуванні народження маленького чуда були Горолла зі своєю дружиною. Він зважився на відповідальний крок – створення сім'ї, одружившись з Алексією. Вони були щасливі, тим більше що у них мала народитися двійня.

Знайшла своє щастя і Шейла. Вони з Дорвіном успішно справлялися зі справами в Рудому племені. І, здається, в їхній маленькій сім'ї незабаром також будуть діти.

Джілана з Ільмиганом дбайливо оберігали свій сімейний осередок, хоча дітей вони не хотіли, вирішивши, що вже застарі для цього, допомагали возитися з малюками молодому поколінню та з нетерпінням чекали на нових онуків.

***

Що може бути краще за щастя близьких тобі істот? Напевно, це і є гармонія життя. Та якою б складною не була наша дорога, якою ми йдемо, якими б не були випробування, всі вони даються нам для того, щоб ми стали сильнішими духом, щоб змогли навчитися берегти один одного, прощати помилки і, нарешті, цінувати все те, що підносить нам життя.

Всі труднощі, через які мені довелося пройти, лише загартували мене. Я знайшла себе в цьому величезному світі, я знайшла свій куточок, свій маленький світ, рідний та затишний. Я побудувала тут своє щастя й ні на що його не проміняю! Я знаю, що попереду на мене чекає ще багато випробувань, але заради власного щастя та щастя своїх рідних, я готова пройти їх від початку і до кінця. А сьогодні я з упевненістю можу сказати, що я найщасливіша жінка-пантера у всьому Всесвіті, адже поруч зі мною все ті, кого я люблю всією душею, і я щиро вірю, що так буде завжди!

Анітка Санніфео

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.