4. Незвична карета

- Я замовив таксі до готелю, в застосунку пише, що... Він тут, поряд? Посеред поля? Серйозно, менш як п'ять кілометрів до нас? Нє, я звісно знав що в уклона зараз цілком гарний сервіс, але щоби прямо так?

- Буває ж таке, - пхикнула жінка у кулак. - Водій, мабуть, когось возив цією дорогою, от і зійшлося з нашим замовленням

Любина мама мала рацію, але на половину.

Біля них зупинився звичайний собі фургон форд, білого кольору. На дверях багажника якого було написано transit custom. А на бокових стінках ззовні - емблема служби таксі. Навіть білі "шахи" на даху були в наявності.

Проте на скільки ця машина "кастом" Вальон почав розуміти, коли до них вийшов водій, чималий дядько, але без пуза, у чорній бандані з черепами, темних окулярах - авіаторах, доглянутою довгою бородою, розфарбованою навпіл у жовтий і синій кольори. Одягнутий він був у "чорну дебелу шкіру", на руках також шкіряні рукавички без пальців. Вальон спочатку закрутив головою у пошуках мотоцикла, бо перед ними стояв класичний, такий "хардовий" байкер.

Дядько привітався басовитим, хрипким голосом, а тоді відчинив багажник. До цього було ледь-чутно якусь музику у салоні, а тут двері прочинилась і на Вальона, Любу і її маму звідти вилетіло запальне "Are you ready".

- О, це щось з часів нашої молодості, - помітила Юлія Петрівна і навіть почала притоптувати у такт.

- Так, вони легенди, - погладив жовто-синю бороду водій. - Молодь, мабуть, і не чула такої музики.

- Дядьку, я голос Джонсона і гітару Ангуса пізнаю з першої ноти, - вирішив похизуватись Вальон. Водій здивовано свиснув.

- А хто вони? - запитала Люба.

- Перший - соліст, Браян Джонсон, другий - легендарний соло-гітарист Ангус Янг, гурт AcDc.

- А, це вони? Я чула кілька їхніх пісень, але імен не знала, - розвела руками Люба.

- Ти, малий, звідки так у легендах розбираєшся? - запитав водій, закінчивши завантажувати їхні речі до багажника і закривши двері. Музика знову ненадовго стала тихою.

- У мене дядько - байкер.

- Що-о-о-о? - очі водія стали кругліші за музичні платівки, коли Вальон відповів на кілька його запитань. - Фея твій дядько? Тобто ти той саме юний косплеєр Вальон!

- Ви звідки знаєте?

- Так мій старший брат, Мікола, в одному байкерському клубі із твоїм дядьком. Він мені багато про вас, косплеєрів, розповідав.

- А, пам'ятаю його...

Розмову продовжили вже у машині. Дядько запросив хлопця на переднє сидіння. А Люба з мамою сіли на заднє. Машина з середини була просто вся наскрізь насичена важким металом. Ні, якраз пахла вона цілком приємно, якоюсь свіжою "пахучкою" з тих, що зовсім не тиснуть на голову. Весь салон повністю був оформлений у роковому і байкерському стилі.

Повсюди, на обшивці, на чохлах (друк по тканині), були зображення легендарних соло гітаристів - Джиммі Пейджа, Едді ВанХалена, Девіда Гілмора, Джиммі Хендрікса, Слеша, Ренні Роудса, того ж Ангуса Янга та багатьох інших. Вальон і половину згадати не зміг. А ще було багато блискучих, хромованих стилізацій, різнокалібрових трубок й імітацій, що викликали асоціації із кастомними байками. Довершували картинку два прапори, синьо-жовтий і червоно-чорний за спинами у пасажирів.

Доїхали швидко, дорога до готелю пролетіла непомітно під гарну важку музику і цікаві розмови з водієм.

Виявилося, що то вони з друзями придумали таксувати на такій машині, а все зароблене віддавати на ЗСУ. Тож чайові потребувались будь-якого розміру за бажанням клієнта.

Він їхав у бік Вінниці, де планував попрацювати протягом наступного місяця, та в'їхавши в область, вирішив про всяк випадок увімкнути профіль водія у застосунку, раптом когось потрібно буде підвезти. Так і вийшло.

Вальон лишив щедрі чайові. Благо Юрій перекидав йому на карту достатньо грошей.

А Іван Григорович евакуатором повіз свою машину у ремонт.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Анатолій
01.05.2023 17:01
До частини "4. Незвична карета"
Почав читати і вже не зміг відірвати очей аж до останнього речення. Слід сказати, що твір гарно адаптований до читання в інеті, стислі, але концентровані фрази свідчать про неабиякий талант авторки, а висвітлена тема сучасна і читаєма.
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше