2011

Телефонний дзвінок застав його зненацька. Він поглянув на екран і швидко збив. Слідом прийшло повідомлення, де та, від якої він сподівався більше нічого ніколи не почути, говорила, що їм потрібно поговорити. Що справа стосується дітей. Повідомлення він видалив, але на зустріч мусив піти.

Дружина не спала, чекала повернення сина, тому він сказав, що погляне одним оком, чи все в них гаразд. Галас компанії молоді, що продовжувала веселитися, було чутно здалеку, але він направився в зовсім інший бік.

Вийшов до пристані, на якій вже виднівся жіночий силует. Його таємна пристрасть, його гірка помилка минулого. Це зараз він почав цінувати сім'ю понад усе, а тоді, змучившись від малих дітей, що плуталися під ногами, та дружини, що вічно була чимось незадоволена, прагнув нових вражень, втечі від домашніх турбот і проблем. Натомість отримав їх ще більше.

– Олено, ми ж домовлялися не бачитися більше.

– Це крайній випадок, – від хвилювання вона хрускала пальці. – Твій син і моя дочка… наша дочка… я боюся, що вони можуть почати зустрічатися. Я бачила між ними цікавість, яка не повинна бути у брата з сестрою. Ми маємо їм все розповісти.

– Ні, не можна!

Він вигукнув голосніше ніж збирався. Звуки над водою пішли луною. Озирнувся, боячись, що хтось міг почути, й зашепотів:

– Ти говорила, що триматимеш все в таємниці і скажеш чоловіку, що то його дитина.

– Я так і зробила. За два роки шлюбу я не змогла завагітніти. Від цього наші стосунки сильно постраждали, але коли з'явилася Оксанка, все змінилося. Думаєш я хочу ставити все це під загрозу? Я майже певна, що вони мене зненавидять, але ж інакше не можна!

– Можна! Заборонимо їм бачитися та й по всьому!

– Я вже намагалася, але ж вони підлітки. Робитимуть все наперекір. Я боюся того, чим все може закінчитись.

– Гаразд, розкажи їй, якщо хочеш, щоб вона страждала, та я її ніколи не визнаю. Все заперечуватиму, чуєш! А за їхні почуття не переймайся. Завтра ж познайомлю сина з чудовою дівчиною, яка виб'є йому всі дурощі з голови.

– То розплата за те, що ми з тобою зробили. А ти знову тікаєш від відповідальності. Хіба так поводяться справжні чоловіки?

– В першу чергу я думаю про свою сім'ю. Ось як поводяться справжні чоловіки!

– То слід було думати про неї до того як зробив мені дитину!

У вирі емоцій шепіт перетворився на крик. На конспірацію вже ніхто з них не зважав. Зрештою, висловивши взаємні звинувачення, вони затихли. Суворо глипали один на одного поки в чоловіка не задзвонив телефон. На іншому кінці лінії дружина повідомила, що їхній син вже вдома і стурбовано спитала де ж чорти носять його батька.

– Уже йду! – гаркнув він у слухавку. – Ногу підвернув.

– Будеш й далі їй брехати?

– Буду, – відповів, заховавши телефон. – І тобі раджу. Інакше втратиш усе. Я такого не хочу.

Жінка похитала головою.

– Я обіцяла доньці.

– Як знаєш. Тільки не вплутуй в це мою сім'ю.

– Не переймайся. Я скажу, що ти їй не радий.

Чоловік скривися наче лимона скуштував. Навіть не попрощавшись, поспішив геть, залишивши колишню коханку на самоті.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.