Додаток № 1. Топ цікавих фактів, пов’язані з твором

1. Вчені з Університету Каліфорнії в Ріверсайді заявили, що маловідомий вид тропічних бджіл пристосувався до поїдання м'яса. На їх думку, це сталося через високу конкуренцію за нектар. Це єдині бджоли у світі, які еволюціонували, щоб використовувати джерела їжі, які не виробляють рослини.

Зазвичай у бджіл без жала на задніх лапах є корзини для збору пилку. Бджоли-стерв'ятники використовували ці конструкції для збирання м'яса. Комахи розвинули додатковий зуб для відкушування плоті, а в їх кишечнику розвинулася підвищена кислотність та з’явились багато бактерій, що зустрічаються у любителів ласувати падаллю.

Вчені відзначають, що хоч ці бджоли і не можуть вжалити, вони все ж таки не зовсім безпечні. Щелепи деяких із них виділяють секрет, який може призвести до появи пухирів та виразок.

Дослідники заявили, що хоча комахи і харчуються м'ясом, що мед бджіл-стерв'ятників, як і раніше, солодкий і їстівний.

Фух, у нас такі не виживуть. І їх родичів медоносних безжальних бджіл багато немає. Тільки в теплі краях. Напевно. Даних по секретним лабораторіям божевільних вчених в Гуглі немає. А що є?

Відео, де цих бджіл кормлять м’ясом. Сподіваймося, що без ГМО.

https://www.youtube.com/watch?v=FFJGOPQhpWs&t=10s

7К переглядів і 2 коментаря. Здається ми трохи недооцінюємо бджіл, що раптом починають топтати м'ясо. А ще на 10 секунді відео на задньому фоні дівчина-вчена в окулярах усміхається. В мене особисто від цього почалася паніка. Не кажіть, що дідусь Дарвін нас не попереджав.

2. Яким має бути ідеальний костюм для пандемії? Лос-анджелеська компанія Production.Club представила концепт пристрою, яке описується як «Костюм, що дозволяє успішно соціалізуватися під час пандемії». Його і взято за ідею для костюму від зомбі «З-стелс».

3. Фішка з опису персонажів. Якщо ви раптом не помітили. Ступінь опису персонажів залежить від рівня симпатії до них Кароліни. Люди, які їй не цікаві – просто сіра маса. Зомбі Кароліна теж не описує - їй вони теж не симпатичні.

4. До твору я підійшов максимально відповідально.

Тому, якщо після прочитання твору вас покусає собака, я по-перше - не причом.

По-друге, якщо ви захочете набити собі, чи комусь іншому примусово, на місце укусу чи інше підходяще, татуювання у вигляді папороті, то ось вам його значення.

Для чоловіків вона виступає як оберег і має дарувати здоров’я. Папороть означає чистоту духа, щирість і бажання йти на зустріч.

При цьому, для дівчат таке тату не завжди доречно, тому що нанесена на руці квітка здатна говорити про самотність. Мені здається Кароліна обрала собі тату саме через це.

Також зустрічається інформація, що тату папороті вказує на неоднозначність характеру і поєднання протилежностей.

Папороть також зображали на тату стародавні полінезійці. Продовжуючи їх традиції, папороть нині теж вплітають у татуювання в стилі полінезії, де вона зветься «спіраль кору» і є символом початку нового життя і надії.

На наших землях папороть як символ теж має цікаву історію.

В міфах слов’ян цю рослину часто використовують в ритуалах. Люди, що мали екстрасенсорні здібності, часто прикрашали себе зображеннями папороті, показуючи зв'язок з світом мертвих. В культурі жалують переважно квіт папороті. Його кликали «квіт Перуна» і наділяли магічними силами.

В українській культурі папороть, пов’язували з відьомством. Її листя заборонено вплітати у вінки. В той же час вплетена у букет папороть свідчила про довіру. До речі, у Селамі, мові квітів зі Сходу, папороть означає щось схоже: віра, щирість. Вірте у мене.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.