7. Костюм.

- Перейдемо до обговорення нашої розробки. Нам прислали прототип, як завжди неробочий. Костюм для захисту від зомбі. Існує думка, що від зомбі гине все ще забагато людей, з цим треба щось робити, поки хтось інший на тому гарно не заробив. Бо такого допускати не можна.

Наш головний спеціаліст по захисним костюмам сьогодні нажаль не зміг дістатися до роботи. Зграя зомбі чомусь перекрила єдиний міст через ріку. Нейтралізовані зомбі у перших рядах заважають вбити інших, на місце вже виїхав спецпідрозділ з розчистки. На вулиці слава Богу ХХІ сторіччя, своє бачення проекту він розкаже через Скайп. Всі… Науковці запрошуються до обговорення теми в режимі мозкового штурму. За ідеї не сваритиму. Але пам’ятайте, вже обід і ви самі себе затримуєте.

До них з екрану звертався начальник конструкторського відділу, як Кароліна любила про себе його називати Фанат. Друга людина з усього НДІ, з якою Кароліна могла розмовляти як з розумною істотою. Надзвичайно зосереджений на роботі, в той же час він міг вигадати ідею для проекту з ніпрошошної тріскотні колег збоку, банальних новин чи мемів. Він також не був фанатом емоцій, але тільки коли це не стосувалося винаходів.

Саме він завиграшки зробив Кароліні той магічний стакан для кави, а про будь-яку вдячність і слухати потім не хотів. Він симпатизував дівчині за каверзні питання, але через закоханість у науку, дозволяв собі лише це.

«Увімкнув Ейнштейна» - казали про нього, коли він зосереджений не реагував на слова.

Вдома Фанат сидів в старому, брудному халаті зі слідами від іскор сварки і взагалі кипучої роботи в ньому. Говорив через ноутбук. За спиною Фаната через вікно балкону у просторій двушці проглядався мальовничий спальний район. Кароліна мріяла житло в такому районі. Але там напевно треба народитися.

Перед собою Фанат тримав аркуш з виступом, але збоку і певно по всій кімнаті лежали креслення, нотатки і малюнки. Всі були певні, що це результат нічних старань. Чорні кола під очима і літровий кухоль кави у кадрі, безмовно кричали про це для самих тугодоходімих.

Фанат розказав, що він прагне розробити ідеальний костюм для захисту від зомбі. Він має бути максимально безпечним. В ньому зручно спілкуватися, пити в барах, навіть займатися сексом. І це має бути безпечно.

Поки інші сидітимуть дома, власник костюму гулятиме де завгодно, ходитиме на концерти і в улюблений гендель коли завгодно. А ще костюм отримає кіберпанковий дизайн.

Це поки лише концепт. Креслення зверху дуже схематичні. Робоча назва костюму «З-стелс».

Костюм матиме мікрофон і акустичну систему, щоб увімкнути музику іншим чи навпаки перестати чути ниття оточуючих, що в них нема коштів на «З-стелс».

В шоломі через дисплей на руці, вмикається віртуальний монітор для перегляду улюблених відео. Планується вбудувати Айтюнс, Ютуб і Нетфлікс. Повна синхронізація з телефонами. Звісно лише люксових брендів.

На шоломі буде ергономічна каністра, в яку безпечно можна залити до одного літру якого-небудь алкогольного напою. Залишок в каністрі легко дізнатись через спеціальний додаток на телефон чи прямо на монітор за голосовою командою. В шоломі передбачено слот для вейпу, кальяну і мундштука.

Весь костюм буде покрито індикаторами, які можна використовувати для враження емоцій. Наприклад для радості можна вмикати всі індикатори разом. Тремтливий синій може стати сигналом, що ви готові до спілкування. Режим максимального світловідбиття зручний, якщо ви надумаєте пішки повертатися з вечірки, щоб вас не збили автомобілі.

Найкращою фішкою, до якої він певен інші НДІ не здогадаються, стане можливість розділяти суцільний костюм на дві частини у трьох варіаціях: по шию, по груди і по пояс для різного ступеню інтимності.

Гаслом рекламної кампанії пропонує фразу «Прекрасний час, щоб жити».

- Які в кого питання? – запитав шеф і обдав усіх поглядом як окропом, щоб мовчали.

Кароліну він пропустив, а вона дуже уважно слухала і вже мала пару безлічей напрямків для питань.

- А як щодо дизайну шолому? За концептом це просто тонкий прозорий надміцний пластик? Який же це кіберпанк? Це як пакет з АТБ на голову. Якщо ми подаємо «З-стелс» як люксовий товар, чому не використати в оформленні ще яскравіший постпанк чи взяти і переробити шоломи лицарів.

- Це дуже гарне питання… - сказав Фанат і врятував Кароліну від гніву Шефа, - Але то справа майбутнього, як і отвори для вживання ліків і не ліків через ніздрі.

Всі з розумінням захихотали. Атмосфера розрядилася. Але питань ніхто не вигадав. Кароліна продовжила:

- А як щодо захисту від вірусів, мікробів?

- Ну, не забуваймо, що організму теж треба напрацьовувати імунітет. Крім того, фільтри ускладнюють дихання, а це під час активного відпочинку не комфортно. Ідею встановити датчики, фільтри, чи можливість їх докупити для комплектування я собі занотую.

- Ви перевіряли чи прокусять костюм бджоли? Мандібули в них потужніші, ніж у шершнів, а від тих демонів надійного захисного матеріалу, як мені відомо, ще не вигадали. Не можна виключати, що в один день пшикалка перестане на них працювати.

- Але…але… - Фанат був генієм, але навіть він проглядів за техзаданням цю елементарну річ. Його очі забігали колами вслід за потоками імпульсів у мозку.- Це ж костюм від зомбі. В них сила укусу менше за людську.

- Я точно спитала за бджіл, бджіл-убивць.

Фанат далі сидів розгублений.

- А я точно казав вам не втручатися у розмови людей з науковим ступенем! Ви не маєте права, освіти і знань, щоб задавати такі питання вченому!!!- гаркнув шеф.

Від люті він стукнув кулаком по столу. Це призвело до двох очевидних речей. Всі зрозуміли, що він як ніколи розлючений. Друга річ – роутер, що висів збоку на столі, впав, розвалився і зв'язок з Фанатом перервався.

Всі дивилися на розпашіле помідорне обличчя шефа. Зам спробував додзвонитися до Фаната, однак мобільний зв'язок чомусь не працював. Немов бик на кориді шеф тяжко дихав готовністю звалити провину за все на Кароліну.

Кароліна не звертала на то уваги. Вона ретельно копирсалася у зоровій пам’яті. Наприкінці вона точно встигла щось помітити на балконі Фаната. Заплющила очі, але так сильно щоб вичавити з них правду. Якісь тіні. Дещо страшне. Те, що вона уникала бачити весь Апокаліпсис. Розмиті образи. Як при автоматичному розфокусуванні погляду.

Шеф закричав щось про те, яка Кароліна дурна і взагалі тут зайва. Її значно гучніший і щиріший крик жаху і болю від втрати друга, вже народився в діафрагмі, але ще не встиг випурхнути з привідкритих вуст.

Заступник сидів біля столу і намагався полагодити роутер. Тихо кряхчав і лаявся. В кожній руці він тримав по частині роутера і розумів, що легше вже купити новий. В нього задзвонив телефон, який він забув поставити на беззвучний. І рінгттон «Океан Ельзи - Коли ми станем собою» чомусь супроводжував ситуацію, що далі склалася.

На стіл одним махом вискочив блідий і позеленілий Валентин. Стояв він трохи вигнувши спину назад, а шию прижав до грудей. В руці він тримав пістолет-кулемет «Мікро - Узі» ( 1 ) з якого стирчав магазин на 32 патрони. Пекло оселилося в його нутрі. І звідти хтось гучним басом прокричав:

- Нікому не рухатися! Слава Несплячим померлим!

ВОКАЛІБУРЄС:

1. Мікро-Узі - малогабаритний пістолет-кулемет, модернізація Uzi.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.