Додаток № 2 Топ-10 порад для виживання серед зомбі. Ну, а раптом?

1. Знайти все найнеобхідніше: вода, їжа, бинти, ліхтар, джерела бездротового живлення (батарейки), сірники та інші необхідні речі (воду та їжу краще взяти на два дні).

2. Тримайся подалі від приміщень або замкнутих просторів, можливо це може стати глухим кутом.

3. Не думаючи, без страху бити чи стріляти зомбі в голову, щоб зупинити роботу мозку, не жалкувати про вбивство, вони нічого не відчують.

4. Холодна зброя не вимагає перезарядки, проте варто навідатися до найближчого збройового магазину, посту охорони або військової бази.

5. Потрібно буде знайти екстрений зв'язок — рацію, можливо, хтось передає сигнал про безпечне місце. Після себе залишати дані про своє місцезнаходження, можливо їх помітять і ви продовжуватимете шлях не одні.

6. Ідеальний захист - щільно одяг, коротке волосся. Уникайте потрапляння мертвої крові в рот та на шкіру. Остерігайтеся подряпин та укусів – це смертельно.

7. Далі від міста – далі від проблем.

8. Шукай надійний автомобіль, найкраще підійде інкасаторський броньовик. Запасайся бензином у дуже великій кількості!

9. Не затримуйся, будь тихіше, будь напоготові! По можливості, уникай стрілянини та світла (вогнищ, світла фар, світла в будинку).

10. Немає абсолютно безпечних місць, є тільки більш безпечні або менш. Ночувати на відкритій місцевості: лузі, галявині або іншому. Бажано триматися вище за ґрунт? Наприклад, на пагорбі.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.