2. Місто Ж. дістало!

Спершу з’явились зомбі. Страшні мертвяки з різко білими очами дуже повільно намагалися з’їсти людей або зробити такими ж. Наскільки повільно? Ну, скажімо так. Щоб вас покусали треба бути дуже товстим, старим чи надовго залипнуть в телефоні. Діяли як останній шанс еволюції, щоб нас образумить. Укусять і всьо амба. Ліків нема. А люди через це дуже переживають.

Через такі крайнощі її з минулої роботи і попросили брисьнуть. Сталося все так. Кароліна гуляла з мопсом і відпустила його удобрити парк. Напав на її булочку бультер’єр. Коли підбігла, рятувати вже було нікого. Від злості вона зарядила пляшкою Каваколи по хребту агресивній тварюці. Пес скрутився і боляче ціпанув її за передпліччя.

Вона запсєшила. Розбила пляшку об дерево. Вийшла розочка ( 1 ) зі скла. Оскаженіла псіна дуже наплутала з драбиною еволюції, і пригнула на Кароліну з неблагородним наміром перегризти горлянку. В польоті Кароліна подарувала псіні розочку прямо в серце.

По рукам потекла кров і тіло собаки миттєво обм’якло і впало на землю. Підбіг дебіл - хазяїн і почав ридати над псом.

У пса з Приісподньої виявилась кличка Сніжок. Дівчина обмотала хустинкою руку, щоб зупинити кров. Мужик навіть не поцікавився як Кароліна.

Потім, як часто бува, цей козел виявився ще більшим бараном. Відмовився надати тушу пса для перевірки на зараження Z–вірусом ( 2 ). Через нього Кароліна аж тиждень сиділа в ізоляторі поруч з вкушеними зомбі. Розгадувала судоку, читала Агату Крісті, тричі ледь встигала сховатися від озомбілих сусідок у вбиральню. Як підсумувати, нормально підірвала собі сон і віру в людство.

Щоб приховати шрам на руці, зробила тату. Від біди біди не шукають, але їй ніхто це давно не нагадував. Від укусу болить менше, ніж тату. Особливо коли б’ють по кістці.

Дивна ця добровільна біль. Заради щита від підозр інших.

Але головніше, що вона робить цим для себе. Зомбі відбирають спокій. Ти більше не єдина форма життя, що може керувати цим тілом. Між вами справа випадку і до смішного макроскопічний вірус. Ти просто доводиш, що зараз моє тіло у мене не відібрали. Спогади, світогляд, пережитий біль і все сказане – все ще моє! Чуєш німий Всесвіту!

І навіть якщо їй доля стати мерзенним зомбі, то саме вона вирішила стати відмінним, чимось особливим. Навіть після смерті.

Радісним страждати легше. Коли ти голодна, хвора, втомлена, роздратована і звільнена, все ще гірше. Майже тортури, але пручатися не можна. Вийде партак і замість зомбі-юнната, її вважатимуть зечкою.

Люди бачать тату і кажуть, що ця папороть на руці у полінезійському стилі прекрасна. А це не прекрасно. Це болючий шрам.

Шмат лайна. Це вона про людей звісно. Бо від саме них в Апокаліпсис захищатися виявляється найважче.

Потім нізвідки налетіли мутовані бджоли - стерв’ятники. Без жал, але з величезними гострими мандібулами ( 3 ) в пащах. Люди говорили про експерименти військових, але правди ніхто не розказував. На вулицях вони налітали роєм на людей чи зомбі і за хвилину лишали самі кістки.

Для захисту людей від бджіл, швидко вигадали пшикалку, правда штиняла вона неймовірно. І бджоли прибрали табуни зомбі з вулиць. Подекуди ще бродили мертві одинаки.

Згодом вчені навіть приручили бджіл. Годували їх зомбі чи померлими для економії на похованні. Дуже екологічно, на відміну від крематоріїв. А при додатковому випасанні на квітах, ще й медок смачний до чаю виходить. Суцільна вигода.

Ну, такий собі кінець світу. На любителя. Настільки слабенький, що не зруйнував навіть ідіотизм. Але чесно, не вона обирала, в якому світі опинитися. Ви також думаю.

Кароліна обрала лише ставлення. І цей світ, бляха, шматок лайна. Особливо о п’ятій ранку.

Не знаю, що ви робитиме з тою інформацією, чи відчуєте внутрішній надрив головної персонажки. Сподіваюсь вам досі весело і ніскілечки не страшно читати про це.

ВОКАЛІБУРЄС:

1. Розочка - вид імпровізованої зброї, що представляє собою горличко розбитої пляшки (рідше — донце) з гострими краями.

2. Z-вірус - художня назва вірусу від якого стаєш зомбі. Ніяких підтекстів. Від англ. Zombi-virus.

3. Мандібули – придатки від ротового отвору спереду у членистоногих.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Максим Власвіт
10.01.2022 01:50
До частини "2. Місто Ж. дістало!"
Ну що ж. Прочитав два розділи. Романе, знаєш, а воно цікаво... Тепер відомо звідки у гг тату у вигляді папороті... Змусив мене ще загуглити, що таке "полімат". Коротше, початок цікавий!
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше