Глава 8

Додавши тіней, я почала робити нариси лейблу гурту, та провалилась в спогади і думки. Попри те, що більшість часу я працювала, я все одно відчувала себе чужою. До мене добре ставились, я не була впевнена, чи це була просто повага, чи щось більше. Але частина мене хотіла додому, бо там залишалась моя сестра. Поки я була з нею, їй діставалось менше. Я відчувала провину за це. Ми повинні розділяти свої життя і почуття, я повинна закріпитись в новому для себе світі без неї. Це не означає, що я її покинула, це лише означає, що у нас різні шляхи. Варто було б їй написати, але сором за те, що я не залишила ні записки, нічого, не давав мені цього зробити. Сабіна кілька разів намагалась додзвонитись, але я не відповідала. Я боялась, що будь-яка інформація дійде до матері, і та почне мене шукати з поліцією. Я себе заспокоювала тим, що все це тимчасово.

Вирішивши зробити паузу, я покинула кімнату.

Коли я визирнула, та направилась шукати інших, у домашній студії йшов запис альбому. Я зосталась, трохи відірватися, і подивитися. Потрапила на стадію запису вокалу. Виявилося Соня теж підспівувала. Витягувала нереальні ноти, людина б так не змогла, напевно. Але апаратура в студії цілком могла спотворювати так голос. Вона брала високі ноти, властиві оперному вокалу, але це було, як казав Енджел, - містично. Він же вважав за краще розщеплення, практично не користуючись чистими вокалом, все ж таки корисно мати сестру музиканта. У сучасних підручниках наочно описуються екстремальні види вокалу та сучасні течії. Їх музика відштовхує і приваблює водночас. Не дивно, що вони були темними ідолами мільйонів.

Змиє ганьбу-

Кров на клинку.

Вічності поклик,

Чекає

(Підійди)

Розірви свої кайдани,

Очисти своє ім`я

(В крові)

І коло замкни.

Проспівав він дивні ритуальні рядки, властиві їх стилю. У мене вони асоціювалися з міфологією. Можливо, так і було, адже метафори не варто розуміти буквально.

Зазирни всередину -

Прийми мою темряву.

Ти лише моя,

Зимова Королево.

Мені здалося, ці рядки він заспівав мені, вони пройшли крізь мене, як струм, але це дало мені на ідею для обкладинки, і я одразу повернулася до роботи. У моїй інтерпретації, я бачила це так: темрява всередині, означала те, що я була замкнута в собі. Перебувала в клітці власної безпорадності, поки не зустріла його. Зима, тому що не любила раніше. Душа перебувала безпробудно у сні. Я відштовхувала його, а він мене кликав. Чи то я хотіла так думати ? Я сама по собі була відразливою. Я бунтувала проти себе. Та щось змінилося, щось явно змінилося, я це відчувала.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.