Чи буває гроза восени?

Четверо українських школярів їдуть навчатися у паралельний світ! Що вони побачать там, у Ялмезі, де крім людей живуть розумні сили природи? Чи знайдуть друзів? Чи розгадають таємницю вчителя силодійства? Шкільна вистава, бал, ритуал Дня юності, пошук скарбів і себе — ось що чекає гостей із Мелітополя в Медгороді. А на їхні душі чигає небезпека — зрадити мрію чи забути все заради неї, втратити друзів чи не розгледіти кохання... Вхід до руїн замку, де відбувається випробовування — це одночасно двері до власної душі, бо веде туди Я-портал. І невідомо, що страшніше — ті, що хочуть живитися людськими мріями, чи зло у власному серці.
50298279
Публікація: 14.07.2022 - 09.02.2023
Повість
В процесі
Сторінок: 122
Символів: 181 654
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Магда Май
24.01.2023 15:28
До частини "Розділ 13. Крок у невідоме"
Спойлер!
Спойлер!І хто ж піде вслід за Левком?😏. Хлопці з Гордого світу, напевно. І, може, одна земна дівчинка з вірності, а за нею й друга — з ревнощів.)
Магда Май
26.11.2022 21:07
До частини "Частина ІІ. Із замку в замок. Розділ 11. Бал при дворі"
Спойлер!
А мені подобається жарт про обручку з кульбабки і мода на різнобарвне ластовиння. ) А в будні дні воно теж таке чи лише для балу? Поведінка панни Верби природна, цікаві деталі її історії десятилітньої давності. Жду продовження, цікаво, як і звідки вона збиратиме докупи своїх підопічних, бо ж атмосфера балу насторожує.
Марія Пітішкіна
28.11.2022 13:01
До частини "Частина ІІ. Із замку в замок. Розділ 11. Бал при дворі"
Ми не знаємо, чи про весілля в дитсадку був жарт)) Думаю, різнокольорове ластовиння малюють як вечірній макіяж — але при дворі нагода може трапитися часто. Можливо, збиратиме і не вона... Дуже дякую за відгук)
Марія Пітішкіна
24.11.2022 19:26
До частини "Частина ІІ. Із замку в замок. Розділ 11. Бал при дворі"
Дякую🥰 Там будуть ще наші танці) А "Веселун" — це "Весёлый парень", хоча він не описаний докладно. А "змійка" — полонез навпаки (помпезний танок-марш).
Бура Вікторія
12.11.2022 20:41
Вітаю! Я з рубрики "Взаємочитання") Як добре, що є кому розвивати й поповнювати сучасну українську підліткову літературу. Цей факт мене дуже тішить. Історія легка й неймовірно цікава. Були моменти, коли казала собі: "Так, до цього абзацу дочитую і все, далі нє". Однак коли доходила до того абзацу, то поворот подій змусив читати далі. Ви неабияк вміло інтригуєте читачів. Це дуже добре, що герої вашої історії – прості підлітки зі своїми проблемами і сленгом. Хочу зазначити вдалу мовну художню деталь Паші. Не знаю чому, але своєї поведінкою він у мене асоціюється з Роном. Книга дуже цікава і детальна. Це клопітка робота, але свої жнива вона вам неодмінно принесе. Чекаю на продовження. Успіху!
Марія Пітішкіна
13.11.2022 21:48
Дуже вдячна за такий великий відгук! Цікаво і приємно дізнатися про повороти, які змушють читати далі, може, скажете мені якийсь? Щодо Рона — Паша на нього дійсно трохи схожий гумором, деякою невпевненістю та залежністю від друзів, ну і роллю "друга героя" щодо Стаса. Але в мене немає одного головного героя, і тому, надіюсь, буде не дуже схоже (а ще ж і Оля може бути схожою на Герміону, бо любить знання, хоча і відрізняється). Спасибі за прочитання і побажання🥰 І успіхів всім нам))
Магда Май
26.10.2022 22:55
До частини "Розділ десятий. Надія для злодія та крадія (після антракту)"
Гарно, легко, цікаво.  Віршовані слова для акторів написані дуже правдоподібно, я наче бачила все, що відбувалося на сцені. Дякую за чудову главу, чекатиму продовження)
Марія Пітішкіна
27.10.2022 15:51
До частини "Розділ десятий. Надія для злодія та крадія (після антракту)"
Ой, дякую, я якраз думала, як ці вірші читаються, добре чи ні) Рада, що вийшло правдоподібно. Новий розділ треба підредагувати, а так він готовий, напевно, скоро буде)
Бура Вікторія
24.10.2022 15:51
До частини "Розділ третій. Команда в штабі"
«Саме тому сьогодні, в останній день перед текстом, Віола прийшла к дому Олі.» Подібно виправити "к") Що-що, просто це відразу в очі кинулося.
Марія Пітішкіна
24.10.2022 21:29
Я думаю, можна і так, і так. Вона ж прийшла до неї додому, хіба так не можна сказати? Хай там як, дякую, що читаєте і виправляєте!
Магда Май
24.09.2022 22:24
Спойлер!
Спойлер!Спойлер!Спойлер!Спойлер!Спойлер! Бо вона ще майже дитина , а життя непередбачуване.) Чекаю на продовження історії, цікаво, що буде далі).