Авторська передмова

Привіт, читачу! Якщо ти завітав у цей розділ, імовірно тебе зацікавила обкладинка, чи опис історії, та перш ніж ти підеш далі, я хотіла б трошки про цю історію розказати. Це буде важлива інформація, тож не поспішай пропускати цей розділ.

Річ у тому, що "Білий вовк та восьминіг" починалась як фанфік по манзі "Патріот Моріарті", де два другорядні персонажі ставали головними героями, при чому в магічному світі Гаррі Поттера. Всіх персонажів з Гаррі Поттера я, правда, з цього світу прибрала, як і події тієї саги, як і кілька фактів, тож залишилися самі лише антураж і локації, а логіку і якісь деталі я вже додумувала самостійно. Герої "Патріота Моріарті" не є потраплянцями в цей світ, вони тут народилися і виросли, тож від оригінального всесвіту манги тут немає фактично нічого, окрім трохи дивних імен.

До чого я все це пишу? А до того, що поки я дописувала цю історію, вона стала цілком самостійною й оригінальною, тож навіть якщо ти, читачу, не знайомий з першоджерелом манги, це не завадить тобі насолодитися цим драматичним пригодницьким детективом. Щоправда, якщо ти не знайомий зі всесвітом Гаррі Поттера, тобі може трохи не вистачати описів місць та принципу дії магії, яка тут грає ключову роль для сюжету. Тому трошки нижче я залишу невеличкий словничок основних понять всесвіту Гаррі Поттера, які допоможуть розібратися в тому, що відбувається, або ж пригадати як називаються всі ці штуки і що означають. Я сподіваюся цей словничок допоможе читати мою роботу, як повністю оригінальну і отримати від неї задоволення.

Чому мені важливо, щоб цей твір був прочитаний більшою кількістю людей? По-перше, тому що я вклала багато сил та часу в цю роботу, звісно, а по-друге, тому що це історія про людей, які проходять важкі часи. Мені здається, що такі історії зараз, в умовах повномасштабного вторгнення та блекаутів, доволі важливі, й допомагають нам всім знаходити в собі силу йти дали попри страх, попри втрати, попри темряву, попри ракети, попри кулі, попори втому. Головні герої моєї історії ― це такі ж звичайні люди, як і ми з тобою, читачу, просто трошки інші і з магією, та магія не робить їх всесильними. Я прописала їх такими, якими побачила в манзі, вони мене надихнули написати цей, фактично, роман, тож сподіваюся і тебе надихнуть на щось хороше.

Також я хотіла б сказати кілька слів щодо структури роману. Він має маленький розділ на початку поза загальною нумерацією. Це пов'язано з тим, що спочатку я написала цю маленьку історію, а вже потім відчула, що її замало і взялася з роман. Першою була замальовка "Сніжинки падають просто чарівно" і фактично вона стала кульмінаційним моментом всього сюжету. Її можна читати як на самому початку, де вона зараз розміщена на Аркуші, або ж між дванадцятим та тринадцятим розділами, де вона має бути хронологічно.

Наостанок я б хотіла залишити тут дяку чудовій @JacklinOtus за неймовірну обкладинку до цієї історії, а також всім-всім людям, які читали "Білий вовк і восьминіг" на АО3 в процесі його написання та залишали зворотній зв'язок. Я отримала справжнє задоволення від створення цього роману, його персонажів та їх історій. Сподіваюся, і ти, читачу, отримаєш задоволення, коли почнеш про них читати.

До речі, віднедавна, Білого вовка можна прочитати, як книжку, завантаживши охайний і зручний для читання з телефона, чи електронки pdf з мого Телеграм-каналу. Тільки зверніть увагу, для переходу за посиланням, треба бути підписаним на канал!

Посилання на ТГ-канал

Посилання на книжку

Словничок магічних термінів всесвіту Гаррі Поттера в романі "Білий вовк та восьминіг"

Аврор ― службовець міністерства магії, який фактично виконує функції магічної поліції, спецназу й іноді СБУ.

Штаб-квартира аврорів ― відповідно магічна поліція. Штаб аврорів входить в склад відділу дотримання магічних законів.

Чарівна паличка ― інструмент кожного мага, без якого той не може творити чари.

Явлення і роз'явлення ― спосіб переміщення магів, щось схоже на телепортацію.

Летиключ ― зачарована річ, що в певний час переміщує всіх, хто за неї тримається, в певний пункт.

Гоґвортс ― єдина в Британії школа магії та чарів, розміщена в Шотландії.

Ґрифіндор, Слизерин, Рейвенклов, Гафлпаф ― факультети Гоґвортсу, в які учнів відправляє магічний сортувальний капелюх, відповідно до певних рис характеру: сміливість, амбітність, винахідливість та працьовитість відповідно. На Гафлпаф також потрапляють учні, які на думку капелюха не мають чітко проявлених рис для інших факультетів.

Дементор ― живий мрець, потопельник в дранті, що літає над землею і живиться радістю людей. Дементорів використовують для охорони магічної в'язниці, Азкабану.

Патронус ― заклинання, створене, щоб відганяти дементорів. Достатньо потужний патронус набуває форми звіра, для кожного мага ― свого. Також патронус може бути використаним для швидкої доставки коротких голосових повідомлень.

Маґл, маґли ― люди, позбавлені здатності творити чари і не знайомі зі світом магів. Маги в цьому світі приховують своє існування від маґлів.

Круціо ― катувальне заклинання.

Багатозільна настійка ― зілля, що при додаванні часточок тіла іншої людини (волосся або нігтів, зазвичай) дозволяє перетворитися на цю людину. Після додавання часточок, зілля змінює колір, запах і смак, вони стають унікальними для кожної людини.

Квідич ― магічна гра, в якій всі гравці літають на мітлах. Детальніше можна почитати тут.

Кнізл ― магічний кіт, відрізняється від звичайного зовнішньо більшими вухами та хвостом з китицею.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
YayaTyts
14.01.2023 01:41
До частини "Авторська передмова"
Коментар видалено автором
YayaTyts
13.01.2023 11:23
До частини "Авторська передмова"
Коментар видалено автором
YayaTyts
10.01.2023 23:01
До частини "Авторська передмова"
Це той момент, коли переглянув Моріарті щоб бути в темі, а треба було Поттера))) Щоправда Моріарті мені дуже сподобався, тому не шкодую про свій вибір. За такий вступ дякую, люблю коли все ясно! А за словничок ще більша подяка, бо хоч і дивилася фільми, проте не спеціаліст.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Наталя (BurningBright)
  11.01.2023 08:32
  До частини "Авторська передмова"
  Ахах, мені здається, що я багато разів писала, що не обов'язково знати канон, щоб читати мої АВ, але так ви не впустите локальних приколів, звісно) Рада, що ви нарешті тут!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше