Подяки

Дякую Ірі Путішистік за капс та меми по кожному з розділів цієї історії, а також за неймовірні емоції до кожного повороту сюжету, про які ти мені писала в відгуках, чи особисто. Дякую Jacklin Otus за шикарну обкладинку, глибокий аналіз кожної деталі цієї історії та побудову різноманітних теорій щодо подальшого сюжету. Дякую Livasasid за розгорнуті, детальні відгуки та підмічання дрібних моментів, що формували антураж всієї історії. Дякую sweet_toxic_cat за те, що приєдналась до читання історії, поки вона ще була не завершена, а не чекала кінця, і залишала відгук до кожного розділу, поділившись зі мною емоціями від його прочитання. Дякую TapOchekRin за те, що прийшла і не злякалась того, що робота не завершена та почала читати, а потім не злякалась розказати мені про те, яка ця історія. Дякую the_beth, яка ще хоч і не дійшла до кінця, але певно колись дійде і розкаже мені про те, як останні розділи сприймаються, якщо читати їх не з перервами в кілька днів, а всі одразу. Дякую Віці, яка слухала моє фанатичне белькотіння щодо цієї роботи в реальному часі, блукаючи вуличками Києва. Дякую decasli, яка освітила мені робоче місце, аби продовжувати писати цю історію попри блекаути. І я дякую LenetD_Droklova, яка прогулялася зі мною одного осіннього вечора, вислухала ідею цієї історії і допомогла придумати детективну складову сюжету.

Окрема подяка проєкту @gingersnapeua за словник термінів Гаррі Поттера в українському перекладі, завдяки якому в тексті немає факультетів, грифіндорів, злодіусів злеїв та інших монстрів.

А також дякую всім-всім читачам, які дійшли до кінця історії з назвою «Білий вовк та восьминіг», зацікавилися, знайшли час та сили дочитати, написати мені відгук, поставити кудос, порекомендувати цю роботу друзям чи підписникам. Я вам дякую і сподіваюся ще побачити всіх вас під наступними роботами з серії.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.