5

Ледь дочекалася закінчення пари. Пішли до кав’ярні, щоб блакитноокий, нарешті, розказав, що там, у клубі, трапилося. Взяли собі какао з круасанами і відійшли від натовпу, щоб ніхто нас не почув.

Діставши сову із шафи, Влад поклав її до рюкзака і вийшов із роздягальні. А там, на виході він зіткнувся з Ламаром, який завалив його питаннями, на кшталт, чого прогулюєш лекції, й, взагалі, що ти тут робиш, якщо не має жодних боїв сьогодні. Влад викрутився, розповів, що забув спортивну одежу і має отримати гонорар за останній бій. До речі, про гроші, не збрехав. Вдало склалося, що Ламар не мав змоги підозрювати Влада у брехні. Але для впевненості пішов разом з Владом до кабінета Грека і впевнився, що сьогодні виплата.

- І весь цей час Жанет була поруч і ВІН не “винюхав” її? - нервово запитала.

- Як бачиш, ні, - жадібно вкусив круасан і підморгнув.

- Він не слідкував за тобою? - не могла вгамуватися я.

- Та, наче, ні. Він з Греком залишився, розмова у них була важлива. Вони так сказали, щоб я скоріше вийшов. Я ще трохи постояв за рогом, щоб впевнитись, шо ВІН не шпигує за мною, та й пішов собі. Але додому направився не одразу, а блукав містом, щоб наслідити трохи і додати Ламару роботи. Нумо додому, там Жанет потребує тебе. Їй недобре.

- Я не можу зараз. Ти йди, пильнуй її, а я прийду трохи згодом.

Пояснила, що маю роботу. Щойно закінчу, одразу прийду. Поцілувала його і пішла на кафедру, щоб не гаяти часу. В лаборантській ледь протовклася до свого столу. Викладачі вирішили обговорити якесь питання прямо тут. Віола була в центрі натовпу і щось пояснювала.

Коли вона всіх заспокоїла, вони вийшли, а сама сіла і почала жалітися, що мало того, що ставки ріжуть, в університеті звільняють викладачів, так ВІН ще й нових викладачів набирає. Тобто ми будемо знову переробляти розклад і перераховувати години та ділити серед працівників. Я нічого не відповіла, бо навряд чи моя думка щось змінить чи заспокоїть знервованих викладачів.

Раптом відчинилися двері і в лаборантську зайшла молода жінка.

- Вітаю, вибачте, я шукаю пана завідувача, - приємним голосом сказала і посміхнулася.

Віола поглянула на неї і відповіла, що його немає і щоб та звернулася іншим разом, бо коли повернеться пан Ламар, ми не знаємо. Я встала і перебила подругу, вибачившись:

- Пан Ламар попереджав про Ваш візит, пані. Прошу, пройдемо в його кабінет, він просив його дочекатися, - я підморгнула спантеличеній Віолі і провела гостю.

В кабінеті вже було чисто, Патрик прибрав сліди свого чарування. Я запропонувала гості випити чогось гарячого і вона не відмовилася від чаю. Я заварила ароматного, з жасмином, і з лаборантської принесла печиво, чим трохи роздратувала Віолу. Така кумедна, каже, що хай він сам купує для своїх відвідувачів різні смаколики, а не наші тягає..

Принесла чай і печиво, та, вибачившись, пішла до виходу, сказавши, що пан завідувач незабаром прийде. А вона посміхнулася і попросила скласти їй компанію, бо вона ніяковіє сама в його кабінеті. Мене це зупинило і я вирішила затриматися не на довго. Зацікавило саме те, що вона “ніяковіє” в його кабінеті і я вирішила дізнатися що до чого. Завела розмову і дещо дізналася.

Ламар прийшов, як я і думала, з ароматом свого особливого парфума, та одразу нагримав на мене, коли я виходила з кабінету повз нього:

- Пані Ліндо, що Ви тут робите? Я не просив Вас сидіти тут. Тільки чай.

- Вибачте, забалакались, - навмисне так сказала, хай нервує і думає, що ми тут обговорювали.

Взагалі-то у мене є важливіші справи, ніж стирчати тут. На жаль, такого я не могла йому сказати, але вигляд мого обличчя казав саме про це.

- Про що балакали?

- Про квіти, - відбрехалася я.

- Так, Патрику, у тебе тут дуже гарні квіти, - підхопила розмову його гостя.

Зачинила лаборантську, бо Віола побігла додому, щойно Патрик прийшов, а я, впевнившись, що він зайнятий і не слідкує за мною, перенеслася додому.

Вдома на мене чекала вечеря і смачно пахло свіжою випічкою. Я зайшла на кухню і побачила на столі свіженькі круасани. Так захотілося з’їсти бодай шматочок, але є справи важливіші за мій голод. Потім скуштую. Наразі Жанет потребує допомоги, а я ще й затрималась.

Піднялася на другий поверх, у гостьову кімнату, бо саме звідти я відчула присутність мого Влада. Він схилився над пташкою і не помітив, як я увійшла до кімнати. Я тихенько підійшла і сіла поруч.

- Давай я, коханий. Вибач, що затрималась, - прошепотіла.

- Вона дихає, але дуже слабка. Ти знаєш, як їй допомогти? Що я можу зробити?

- Принеси водички, будь ласка.

Влад побіг на кухню, а я приступила до справи. Впевнилася, що квартира під захистом, прочитала закляття очищення від магічного впливу. Тієї ночі, коли ВІН шукав її, застосував свою нову силу дуже агресивно, тому й нашкодив їй своїм впливом. Я зняла з неї всю магію, яку наклала сама, і потім підчистила прояви ЙОГО магії. Тепер, зі своєю новою силою, я знаю, як допомогти їй та іншим птахам. Але спочатку необхідно їх знайти.

Влад приніс воду і капнув їй в ротик трохи, щоб привести її до тями. Вона ковтнула і поволі розплющила очі. Я запитала її, як почувається. Вона кволо моргнула, мовляв, нормально, просто втомлена, але від їжі не відмовилась. Влад обережно взяв її на руки і ми пішли на кухню. Після того, як Жанет поїла, захотіла спати і ми залишили її відпочивати у її кімнаті. А нам було про що поговорити наодинці.

- Ти як? - запитав Влад, відчуваючи моє занепокоєння, - Все ж наче б то налагодилося.

- Ні, коханий, все тільки починається. ВІН знає, що Жанет у нас, шукає її всіми методами. Більше того, ВІН заховав інших ув'язнених. Сьогодні я не відчула жодної пташки.

- Ти була у НЬОГО в кабінеті? Ти знову наражала себе на небезпеку?

- Заспокойся, все добре зі мною, та не з нашою справою… ВІН змінив тактику своєї поведінки, бо тепер знає, що у мене є сила. Тобто, Ламар щось підозрює, бо мої сили проявилися сьогодні, а я не проконтролювала їх прояв.

- Ти лякаєш мене, Ліндо! Що знову трапилось?

Я розповіла про те, що не стримала гнів і це показав мій погляд. Патрик замислився, побачивши темряву в моїх очах. Це насторожує. Він може активізуватися. По-перше, він переніс тих птахів і ми не знаємо, як і де їх шукати. По-друге, я підозрюю, що під його чари попала чергова жертва.

Та жінка, яка приходила сьогодні - майбутня співробітниця кафедри. Він познайомився з нею нещодавно і запропонував їй роботу.

- Немає нічого дивного чи підозрілого в тому, що завідувач кафедри пропонує роботу викладачам і набирає штат.

- Все дивне у цій ситуації. По всьому університету зараз пішла хвиля звільнень від нестачі бюджету. Ставки урізають, викладачі звільняються. А тут, при укомплектованому штаті, наша кафедра набирає нових колег? А що найцікавіше, ця жінка дуже приваблива і магічно сильна. Я відчула її силу.

- Отже, це означає, що цій жінці загрожує небезпека.

- Так, любий. І, здається, вона не підозрює про це. Він користується магією, щоб підкоряти жінок. Тому намагатиметься закохати її в себе і по відпрацьованій схемі, вбити.

Влад розпочав вигадувати, як врятувати цю нещасну, але я зупинила його. Єдиним порятунком, як для неї, так і для всіх інших - це позбавити його сил. Іншого варіанту, на жаль, немає. Але наразі ми ще не готові до цього. Ми маємо розрахувати всі наші дії до найменших деталей. Та це потім, а зараз будемо надолужувати сьогоднішні лекції.

Блакитноокий старанно переписував мої конспекти, а я працювала над своєю науковою статтею. Хоча він і відволікав мене питаннями по темі лекції, але я чудово впоралася і відповідати йому, і працювати з матеріалами з бібліотеки.

- Вже пізно, кохана, - сонно зітхнув Влад і почав складати зошити, готуючись до завтрашніх занять, - Коли ти закінчиш? Гайда спати, я вже засинаю на ходу

- Ти лягай, а я попрацюю, ще трохи залишилось.

Він пішов наверх, а я ще міркувала, як вивести ту лиху магію з Ламара, щоб мене це не зачепило. Він зараз сильніший, тому маю пильнувати. Але і я не така, як раніше.

Закінчила статтю опівночі. Ще ніколи в житті не писала статті так швидко. Мабуть присутність Влада надихає мене. Поскладала свої нотатки і пішла в душ. Поки милася, в голові народилася одна рима, яка чудово окреслює те особливе закляття, яке я хочу застосувати на Ламарі. Воно має врахувати все: від вилучення магічних сил з Патрика, до знищення їх. Якщо я зроблю не правильно і спробую знищити його сили, не витягуючи їх з нього, це може вбити його й не розчаклувати його заручників-пташок. Та й репутацію мого роду не буде відновлено.

Перед тим, як піти спати, я занотувала слова особливого закляття і, поклавши свій записник в сумочку, тихенько вклалася біля блакитноокого, який вже солодко спав. Він, не прокидаючись, обійняв мене і я заснула.

Прокинулася я рано, щоб встигнути приготувати сніданок і погодувати Жанет. Я підвелася і тихенько, щоб не турбувати Влада, пішла до кімнати гості. Вона вже не спала. Я запросила її до кухні і нашвидкоруч приготувала тости з сиром і шинкою, та зварила каву, а для пташки - нагріла молока. Поки Жанет снідала, я перевірила її стан. Втішилася, що їй краще і пішла до спальні, сповістити, що сніданок готовий.

Зайшла до кімнати і покликала Влада, який вже прокинувся і був у ванній. Я увійшла і сказала, щоб скоріше закінчував, бо по-перше, я також маю встигнути прийняти душ, а по-друге, сніданок вже готовий. Він прочинив шторку, дотягнувся до мене, схопив за талію і затяг до ванної. Швидко зняв намокший халат і пристрасно обійняв. Спочатку почувалася ніяково, ми ж не самі вдома, але подумала, що наша гостя на кухні, на першому поверсі, тому не почує нас і підкорилася його наполегливості.

- Вчора я так і не дочекався тебе, - прошепотів на вушко і поцілував шию...

Ми швидко поснідали і віднесли Жанет у її кімнату. Сказала, що має відпочивати, бо ще заслабка. А ми зібралися і побігли в універ. Я, як завжди, отримала документи в канцелярії і швидко піднялася на кафедру. Віола затримується, а я приготувала каву на нас обох. Раптом прочинилися двері і в лаборантську буквально залетів завідувач, злющий, як демон.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.