• Сварог

В новій літературній масці зібрались воістину божественні гравці. У другому турі Сварогу пощастило з жанром — Горор фентезі. І вам, любі читачі випала честь оцінити наскільки вдало він переробив уривок під даний жанр.

Уривок:

## Другий тур

### Сварог — Горор фентезі

----

«Тук, тук-тук, тук…»

Блейд зачудовано дивиться на це чарівне обличчя. Її бліда шкіра, бездонні блакитні очі та смолисті прямі локони, що загострюють контраст до тонких рис її обличчя. Його ворог, справжній ворог, з ким він бився все життя. Вона стояла поряд з Вищим. Чому він її ніколи не зустрічав? Скільки він загубив виродків її племʼя? Можливо, він вбив би її при першій зустрічі, навіть не розгледівши цієї краси. Будь він собою, собою справжнім, будь він живим…

Вампірка відповіла йому довгим поглядом сповненим цікавості. Його вкололо тими очима й він переступив з ноги на ногу. Все-таки вигляд він зараз має потворний. Перетворений на ґуля, він лишився свого життя, своєї душі. Трапилося найгірше, що він уявляв — він став слухняним рабом роду вампірів.

«Тук, тук-тук, тук…»

Але зараз, коли його серце не бʼється, коли гормони не власні над його тілом, його тіло не власне над розумом. Це дарувало йому свободу від людських емоцій та почуттів. Так він думав.

Вона обережно торкнулася руки Вищого, його сухе обличчя повернулося до неї й бліда красуня щось сказала, вказавши поглядом на Блейда.

Вищих легко впізнати, коли вони прокидаються, то наступні місяці виглядають як скукожені мумії. Їм все мало, вони пʼють людей літрами, тонами, але вся сила життя не може наповнити спустошене до того серце вампіра, що сотні років очікував на пробудження.

«Тук, тук-тук, тук…»

Вищий ковзнув поглядом по гулю та зачепився на здоровенні Пітта, що стояв поряд із Блейдом. Живий?

— Мій володарю, як представника ради Вищих, прошу вас скористатися правом першому обрати трофеї з нашого полювання. — слова розпорядника лунали високим різким голосом.

Голод. Він хоче їсти.

Блейд нарешті зрозумів, що то за дивний стук чутний йому останні години. То серце живого.

У посмерті він став легше давати собі раду із бажаннями. Все-таки їх було не багато й він дозволив собі вгамувати голод.

«Тук… тук…»

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Катерина Лилик
25.03.2024 12:28
До частини "• Сварог"
Ну якщо Блейд мертвий і в якості гуля, не зрозуміло, чому вампірка звернула на нього увагу. Знову ж таки, якщо він більше не відчуває нічого, то чому очі вампірки його вкололи? Не в'яжеться. По тексту не має відчуття, що герой втратив емоції. Сам текст поволі емоційний. Але загалом це хорор. Питання, ким Блад втамував собі голод? Моя оцінка 4
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше