3 тур

Розпочинаємо третій тур Божественної літературної маски🔥

Настав час прощатись. Першим з гри вибуває Стрибог👋. А ховалась під його маскою Дарія Гульвіс. Дякуємо їй за чудову гру❤️

А ми продовжуємо.

Нагадую, за правилами наші учасники мають переписати запропонований уривок під жанр, який їм випав!

🧩Переробка не має перевищувати оригінал більше ніж на 500 знаків з проміжками!

🧩Час на виконання - тиждень.

🧩Переробка має зберегти сюжет оригіналу, тобто це має бути той же уривок але в антуражі та з елементами нового жанру.

Готові уривки маски мають здати не пізніше 7.04‼️‼️‼️

А зараз прохання до масок бути вкрай уважними! Жанри, які випали учасникам в третьому турі:

1. Мара — Горор фентезі;

2. Лель — Байка (Fables);

3. Дажбог — Епічне фентезі;

4. Ярило — Еротичне фентезі;

5. Макош — Манерне фентезі;

6. Лада — Меч і магія;

7. Сварог — Гумористичне фентезі;

8. Велес — Романтичне фентезі;

9. Перун — Екофентезі;

10. Дана — Фентезійна сатира.

А ось уривок третього туру:

Опівдні я приніс капітанові холодного питва та ліки. Він лежав майже в тій самій позі, як ми його залишили, тільки голова була трохи вище; здавалося, він був слабосилий і водночас дуже збуджений.

— Джіме, — сказав він, — з усіх тут лише ти вартий доброго слова. Ти знаєш, я завше дбав про тебе. Я ж тобі щомісяця давав срібного чотирипенсовика. А тепер бачиш, друже, як мені погано, і всі покинули мене! Джіме, ти ж принесеш мені чарочку рому, ге ж, хлопче?

— Лікар... — почав був я.

Але він люто, хоч і ледь чутним голосом, почав клясти лікаря.

— Всі лікарі — телепні! — заявив він. — А цей ваш лікар, ну що він тямить про моряків? Я бував у місцях, де пече, як у гарячій смолі, де люди так і падали від жовтої пропасниці, а земля ходила хвилями від землетрусів. Що твій лікар знає про ці краї? Я вижив там тільки завдяки ромові, далебі! Він був мені за їжу й за пиття, за друга й за жінку. І коли я зараз не ковтну трохи рому, мене викине на берег, мов старе розбите судно. Моя кров упаде тоді на тебе, Джіме, і на отого телепня-лікаря...

І він знову вибухнув лайкою.

— Дивись, Джіме, як тремтять у мене пальці, — благально мовив він. — Я не можу втримати їх, щоб вони не тремтіли. За весь Божий день я ж ні краплиночки не випив! Цей лікар —йолоп, їй-бо. Якщо я не ковтну рому, Джіме, мені ввижатимуться різні страхіття — я вже й так їх бачив, далебі! Я бачив старого Флінта в кутку, отам, за тобою, бачив так ясно, мов живого. А коли я бачу всі ці страхіття, то роблюся мов скажений — я ж і без того запальної вдачі. Таж сам твій лікар казав, що одна склянка мені не завадить. Я дам тобі золоту гінею* за одну чарчину, Джіме.

Він розпалювався дедалі дужче, і я вже почав боятись, щоб його не почув мій батько, якому було особливо зле того дня і який потребував цілковитого спокою. До того ж мене переконали лікареві слова, що їх тепер повторив капітан, а пропозиція хабара видалася мені образою.

— Не треба мені ваших грошей, — сказав я. — Заплатіть лише те, що ви заборгували моєму батькові. Я принесу вам склянку рому, але не більше.

#літмаска2024_3 #літмаска2024_1

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.