• Лада

В новій літературній масці зібрались воістину божественні гравці. У четвертому турі Ладі пощастило з жанром — Казки (Fairy Tales). І вам, любі читачі випала честь оцінити наскільки вдало вона переробила уривок під даний жанр.

Уривок:

— Ось тепер мені нарешті дійшло, — пробурмотів Свят. — Нарешті второпав, чому зазвичай мирний дракон хотів спопелити мене. Ми ж схожі з тобою, як дві краплі води, якщо не брати до уваги мою лисину.

— Точно. І ось це. — Квіт задер калошу штанів і показав Святові шрам від опіку, — Це мене той дракон ще в дитинстві позначив своїм подихом.

— Слухай сюди. Здається, я знаю як витягнути тебе з цієї історії, — на одному подиху випалив Свят. — Я допоможу тобі. А ти можеш залишитися тут або поплисти до острова Світла і розпочати там приготування до шлюбного обряду. А я поїду назад і поясню все прекрасній Хельзі і її захисному драконові.

— Якщо він не спалить тебе раніше, ніж ти зможеш пояснити, що ти — це не я, — зітхнув Квіт, — Що поробиш, така вже вдача у захисних аватарів — в першу чергу охорона господаря. А розмови вже після.

— І все ж я випробую долю, друже, — впевнено промовив Свят, сповнений рішучості усунути непорозуміння між Квітом і його коханою Хельгою.

Згадки про Хельгу бентежили хлопця. Вражений її вродою, Свят щиро сумував з приводу того, що вона по праву належить його другові. Згадував їхню зустріч на березі річки, коли вона, розпашіла від хвилювань і сум’яття, то горнулася до нього, то відштовхувала, сповнена образи і презирства.

Свят приречено зітхнув.

— Чого зітхаєш? — поцікавився Квіт, глумливо примруживши очі.

— Врода Хельги вразила мене в самісіньке серце. — щиросердно зізнався Свят. — Але вона твоя. І я подбаю про те, щоб тобі вона і дісталася. Давай ту обручку, що поєднає вас навіки. Якщо я не окільцюю Хельгу від твого імені і не повернуся за тиждень з добрими вістями, можеш збрити мені ще й брови, разом з вухами. Тоді ми з тобою будемо зовсім не схожі.

За пів години до берега пришвартувався човен і хлопці почали прощатися.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Moonrise Darkness
22.04.2024 21:45
До частини "• Лада"
Наявність дракона наче відповідає казковому жанру. Хоча трохи бракує притаманної жанру моралі. 3
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше