Передмова

Я була в дев'ятому класі, коли, натхненна книгами, фільмами, аніме і музикою, вирішила написати свою власну книгу про людей з надзвичайними можливостями, які борються за і проти людства. А через рік, після обдумування всіх ідей і сюжету, вже старанно взялася за роботу над «Крилами Аріадни».

Тоді я розраховувала, що напишу невелику книгу, витративши кілька місяців. В результаті вона «виросла» в трилогію, якій я присвятила шість років, ще кілька витратила на відшліфовування.

Посилаючись на те, що перша частина «Крил Аріадни» випала на мої підліткові роки, мислення і вчинки головної героїні можуть здатися дитячими і наївними. Те ж стосується і самого роману. Однак дорослішала я, а зі мною і Аріадна, і багато інших персонажів, усвідомлюючи свою роль у світі та битві між двома Силами - творцями Всесвіту.

Кілька слів про ілюстрації. Я не художник, але намагалася в міру своїх умінь передати те, як бачу персонажів. Сподіваюся, що мені це вдалося.

Бажаю вам, шановні читачі, приємного проведення часу з «Крилами Аріадни». І нехай ваші крила мрії піднесуть вас до небес!

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.