16

Що ж життя наше гра, а ми користувачі без права суперкористувача, але з вибором. Я ще не все розумів в цій ситуації, тому просто дивився як йолоп на екран смартфону, чи то консолі.

У верхньому кутку був невеликий квадрат, в котрому пливли відомі вже мені символи. Так стоп, номер Наталі, саме так просила вона себе називати, на західний манір. Якась Наталі Портман була її кумиром. Я особливо акторами не цікавлюся, тому хто це така пізніше гляну у мережі. Я швидко зберіг номер.

Треба було б зателефонувати, але говорити вже сил не було. Тому я швидко набрав смс: «Це Микита» і відправив. Завтра розберемося з цим всім. А сьогодні вже вечоріло, а точніше було вже досить темно, хіба ліхтарі висвітлювали трохи дорогу.

Тож я направився у батьківську квартиру. Батьки лишили мені її після смерті бабусі й дідуся і поїхали до села. Город, невеликий ставок, за ним і ліс, що ще треба людям, котрі тільки вийшли на заслужений відпочинок.

Попри пізню пору бабусі ще сиділи на лаві біля під'їзду. Уявляю тільки, що вони там шептали після того, як я зайшов до підʼїзду. Бо вид в мене був ще той.

Забіг у квартиру, поставив чайника і поки він мирно шумів, пішов до ванної кімнати. Ванна набиралася повільно. Не було бажання стояти під душем, та й напір був слабкий.

Залив окропом чай, у своїй улюбленій прозорій чашці, привезеної з Одеси, точніше їх було три, але ця єдина лишилася. І пішов на балкон. Так саме те що ви подумали. Ніяк не кину. Хіба недокурком об асфальт.

Заглянув в мережу. Ввів в пошук „Наталі Портман”. Висвітилися світлини з фільму „Леон кілер”. Що ж певна схожість моєї Наталі та актриси, що грала Матільду є. Не геть близнючки, але...

Так треба трохи відпочити й втрясти все по поличках. Все завтра. Ранок вечора мудріший. Бо інакше моя довбешка не витримає. І доведеться переселитися в сусідній квартал(там божевільня, якщо що), але щось не кортить.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.