1

З чого все починається? А хто його знає... З ситуації. Наприклад справжня чоловіча дружба часто починається з хорошої бійки. А проблеми... О для них рівним рахунком нічого не треба, вони з'являються самі по собі, іноді навіть без нашої участі, але... Завжди є чортове але, яке підганяє в шию і не дає подумати, перед тим, як утнуть дурницю.

Я той хто не вміє робити вибір. Чи це просто доля... Мій нік Коректор. Так, я часто бачу чужі помилки, але не свої. Маю удачу вилазити з негараздів, а ще більшу туди влазити. Бо часто люблю коректувати і виправляти, мабуть, таке в мене покликання.

Іноді буває сумно, що сам і водночас цураюся компанії, бо там шумно. О так, я не люблю шуму... я люблю шуміти.

І що я тільки в житті не пробував, а скільки всього цурався, а потім жалів, що не спробував. Але чи варто було пробувати. А хто його знає, тепер пізно. На жаль є час бажати і час отримувати бажане, й часто вони не збігаються. Тому я вирішив відправитися в Чорнобильську зону, певно награвшись в «СТАЛКЕР».

Життя... Це проста комп'ютерна гра галактичного рівня, але ж чому без збережень? Так я люблю ігри саме за це. Бо там, яку б  ти дурницю не утнув  – можна повернутися, навіть на рівень, чи два назад, але... Так знову сумнозвісне але. Переграти, чи почати з початку в грі можна, а в житті на жаль ні. Ще й право вибору... Але назад нічого не повернеш. Демократія – мати моя жінка...

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.