19(Олег)

Наступного дня Олег все ж пішов до  СТО, яке і рекомендував той Коля. Це був цілий комплекс з ремонту вантажних і легкових автомобілів, а також фур і причепів до них.

Тут було з десяток боксів і в кожному щось робили. Навіть дві мийки було на території. Машин було безліч. Одні на СТО інші звідти. Такий собі міні затор.

— Доброго дня, – промовив Олег, зайшовши в перший же бокс. – З ким можна поспілкуватись на рахунок роботи?

— Механік? – промовив чоловік з вусами та потягся до кишені промаслених штанів. – Хлопці перекур, новенький прийшов.

— Так, я від Колі.

— А, зрозуміло, ну тоді дивись, зараз вийдеш, повернеш на право, і потім прямо. Дійдеш якраз до адмінбудівлі. Там з Володимировичем поговориш і дізнаєшся деталі. – і він запалив, видно було, що справи йдуть аж занадто добре, хлопці просто не встигали.

Знайшовши таки адмінбудівлю, а це був двоповерховий будинок для керівництва колишньої «Сільгосптехніки». Навіть вивіска ще висіла, хоча нижче вже була нова «Автолюкс». Олег зайшов в середину.

Всередині вже було все відремонтовано на сучасний лад. Звичайний собі офіс з натяжною стелею, яких тисячі в Києві та інших містах.

Прямо по коридору знайшовся кабінет директора «Щербина В. В директор СТО АВТОЛЮКС» було на табличці. Олег постукав, та зайшов.

— Доброго дня, я стосовно роботи.

— А, так, проходьте, ким плануєте працювати?

— Ну взагалі, за освітою автомеханік, – Олег поліз у теку з документами, та почав їх виймати.

— О це добре, ато Петрович мене вже задовбав, вічно йому чогось не вистачає, то інструменту, то рук, то розуму. Коли зможеш приступити до роботи?

— Та хоч завтра.

— О, тоді це добре, бо дійсно запара нині. Зайди ось в сусідні двері, там відділ кадрів, оформляйся і виходь завтра.

Олег попрощався і пішов туди, куди направив директор. Тут сиділа панянка „бальзаківського” віку, швидко взяла документи відксерила,  поставила штам у трудовій, побажала хорошої праці й пішла далі розкладати свій пасьянс.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.