27. Теки

Чорно-біле відео нічим не поступалося порно. У кадрі зафіксувався кожний рух і кожна зміна ролей. Специфічні ігри та довіра. Чи то швидше безумовні покірність та контроль?

Захар дивився на все, застигши у середині себе, мов льодова брила. Відсторонившись та уявляючи, що не знає жодного з них. Хоча, кого він обманює в цьому випадку окрім себе? Він мав би вчинити самовідвід у цій справі. Однак кожен раз підходячи в притул до цього свого обов'язку, удавав що це його не стосується.

Ніч видалася йому важкою. В основному через той звукозапис, скинутий Вікторією. Потім через її повідомлення, що Тадеуш узяв у неї жмут мотузок. Вона не наважилась відмовити йому.

Власні емоції щодо цієї її позиції були не доречні. Хоча так, він сам боявся.

Тепер же, пізньої ночі, коли Любчик і Тад нарешті заспокоїлися, Захар сидів на самоті, навпроти ноутбука, і ловив себе на суперечливих думках.

Поки міркував, встиг і декілька раз проглянути запис, і запам'ятати деталі. Зрештою, усвідомив кисле відчуття остаточного копняка під свій зад.

Не доказ. Шибарі, яке полюбляв маніяк, чомусь в'язав Любчик. Тад же…

Кадр, де він застиг перед знерухомленим, обмотаним скотчем та ременями Любомиром, конкретно потріпав Захарові нерви, однак, те як цей бовдур випрошував прощення і що згодом дозволив із собою робити було ще дикіше.

Вдала гра?

Чи справа в іншому?

Перед очима стояло білясте обличчя, вдавлені в шкіру мотузки, гудзи у кутках рота та за вухами, дужа вигнута шия. Майже вуздечка, перетворювала Тадеуша в подобу впійманого звіра, однак не маніяка.

Любомирові ж в руках лише бракувало леза, щоб стати схожим на потвору.

Сховавши обличчя в долонях, Захар на мить завмер, намагаючись приборкати власні емоції.

Очі бачили, розумом фіксував і усвідомлював, серце відмовлялося вірити. Любчик не міг бути одним з підозрюваних… Адже не міг? Однак ніжний, веселий, і вкрай відкритий у ліжку Любомир, якось вмить набув зовсім інших характеристик.

Він творив зі своїм партнером таке, що сумнівів хто ж насправді збоченець, а хто його послідовник, було надто багато.

***

Зібрати та перевезти Тадові речі виявилося не так складно, як знайти їм місце у шафах.

Любомир відпросився з роботи, щоб впоратися з цим завданням чимшвидше. І тепер розпакував один за одним пакети та з нової сторони знайомився з людиною, якою, відверто кажучи, захворів. Поки Тадеуш змагався з кухонним приладдям та власним шматтям, Любчик розгорнув один із пакетів, що був забитий книгами і теками. На таке майно однозначно потрібна була полиця… І якщо з книгами й нотниками все було зрозуміло, то з теками було трішки важче.

Поки думав, що куди покладе, просто витяг одну з них і поволі перегортав її вміст, зрештою так на ньому і завис.

Поміж зшитих докупки копій ухвал та заяв в очі в'їдався судовий вирок. Документ був теж копією, але ім'я обвинуваченого було важко не помітити серед суцільного масиву тексту.

"Максиміліан".

Далі ж були роздруковані на звичайному офісному папері фотографії. Любомир певний час роздивлявся кольорові зображення оголеного Тадеуша. Спостерігав дати на тих фото і те, як ставало об'ємнішим татуювання на його спині, як змінювався малюнок синців.

Всередині Любомира від тих зображень перевертало і крутило. Настільки нездоланний хаос із думок, що власних емоцій за ним і не розібрати.

— Схоже в мене менше речей, ніж я думав, — почулося з сусідньої кімнати, а за словами й кроки. Швидко закривши теку, Любомир, сховав її назад в пакет.

— А я розклав твої книжки, можемо обрати місце для тек, — усміхнувся він, варто було Тадеушу з'явитися в дверях.

— Яких тек? — Тад на мить напружився, а потім весь наче перемінився. Його обличчя стало чи то холодне, чи то надміру знерухомлене. Лиш очі пронизували поглядом так, що на мить стало моторошно.

— У пакеті …

— А це… — Він на мить застиг, дивлячись на згорток у руках Любомира, а потім якось весь здувся. — Це сміття, Люб, мабуть, забув викинути, — пояснив він, забираючи той пакет в Любчика та кладучи його біля входу в коридорі, а коли повернувся, спробував відволікти хлопця міцним поцілунком.

Та якими б темпераментними не були його дотики, перед очима Любомира були ті роздруковані на звичайних аркушах специфічні фото та незакінчене тату. Синці. Відверті пози. Білясте, ледь витке волосся, яке з кожним новим відбитком було все довшим та пухнастішим. Під тими пасмами, гострими наче пір'їнки, погляд замордованої Максиміліаном жертви ставав все пронизливішим.

Рухи ж Тадеуша, на противагу Любомировим думкам, були все нахабнішими та розкутішими, вимогливішими.

Тад, бажав Любомира у своє єдино доречне в цю мить володіння. І з кожною новою німою тактильною вимогою все більше доводив, що знає про специфіку кожної окремо взятої ласки не методом експромту, а на власному багатому досвіді.

Той пакет з документами Тадеуш виніс на смітник сам. Любомир же, стояв біля вікна кухні та спостерігав за тим, як з червоного згортка з'явилася важка тека і як хлопець її розгорнув та певний час гортав.

Любчик знав, що він там бачить. Знав і тихо скаженів. Чи то шкодував, що не встиг почитати більше, чи то починав усвідомлювати, наскільки Тад був вишколений за ті "декілька місяців спокою".

Його неймовірна покірність у ті миті, коли Любомир вів їх обох, настільки захоплювала, що ставало шкода, що Тад вихований не власними діями та руками, а… Максиміліаном. З іншого боку ставало зрозуміло, що можливо Тадеуш сам шукав тієї влади над собою і бажав відчути власну безпорадність.

Любчик ще деякий час спостерігав, як Тад застиг біля смітника з тією текою, а потім, закинув її пакет та й у смітник.

Відвернувся.

Нормальна людина, яка хоче все знищити — спалить.

Але ж ні, Тад сховав в пакет та вклав у сміттєвий бак, наче в скарбницю, немов промовляв: знайди мене, та подивись уважно.

Мазохізм, з якого боку не дивись, однозначно був йому властивий. Забери чинник, який продукує емоційне напруження і людина знайде чим його замінити. Тад розпрощався з документами, але тепер буде страждати від думки: хто їх витягне зі смітника і де вони визирнуть наступного разу.

Любомир був упевнений у цьому на всі сто.

Чого він не знав так це ким для Тада став Максиміліан, і з яким рівнем залежності доведеться працювати.

***

Тад та його червоний, як маки, пакет, так і стоять перед очима. Новенький поліетилен нап'ятий від рівних країв офісного сегрегатора. Навіть куточок сталевий уївся в клейонку, розтягнув її до білого, майже порвав. Такого ж білого, як Тадова шкіра.

Однозначно, залежність Максиміліана цим хлопцем тепер стала значно зрозумілішою. Ні одна людина не здатна носити на собі такі малюнки так вдало й настільки естетично.

Нікому довкола і не належить біла, як папір шкіра.

Цікаво чи Макс його рвав? Чи змушував сльозитись червоним ту шкіру?

Пальці торкнулися тих фото, окреслили вкрай затятий вираз обличчя, погляд з-під важких білястих повік. На інших же зображеннях оцінено вигин спини та безлад між сідниць цього вимордованого та непритомного хлопця. Довкола нього були розкидані розпусні іграшки, тонку розслаблену шию охопив собачий нашийник, ланцюг від нього тягнувся до фарбованої сірим стіни. Біле, попаскуджене тіло виглядало на тому фоні як напівпрозора примара.

Бісить.

Бісить, що довелося лізти до смітника, щоб впокоїти власну цікавість до пожбуреного туди пакета. Бісить, що з кожним новим побаченим документом, усвідомлюється рівень Тадеушевого падіння і Максової божевільності.

Агов, чи знав Максиміліан, яку свиню йому підкладе викрадений ним малий?

Чи знав, що він вижбурне у сміттєвий бак їх відверті та вкрай інтимні пів року? Яка вже різниця, знав чи не знав?

Тад, своєю спробою все це перекреслити і забути, сам вибрав своє майбутнє.

Плани, що саме із ним робити, нарешті знайшли свою остаточну форму. Буде окремою насолодою, скерувати Максові хоча б одне фото з тією реалізованою у життя розвагою. Щоб сидів собі й люто скаженів від того що його улюблена іграшка йому більше не належать.

***

" Доброго дня. Ви мене не знаєте. Але я дещо знаю про вас. Якщо хочете вплинути на Тадеуша, подзвоніть мені".

Вже був пізній вечір. Любомир і Тад встигли розкласти речі, дещо викинути і придбати. Покохатися.

Повідомлення Любчик писав зі свого месенджера, після того як вже перекинув собі та ознайомився з усіма повідомленнями Тетяни Антоневич-Болоз. Тад запевнив, що йому абсолютно байдуже, про що Любчик з нею спілкуватиметься, головне, щоб вона більше не діставала його.

У Любчика, однак, після перечитування всіх документів, тестів, повідомлень і зізнань, що вона йому накидала, була інша думка. Тадові варто зустрітися з кожним із них. І з мачухою, і з молодшим братом, і навіть із батьком, якого Тад однозначно уникав.

Прислухавшись до плюскоту води, що долинав із ванної, Любомир ще раз пробігся поглядом по короткому тексту, а потім надіслав на номер Тетяни. Заблокувавши екран, розім'яв шию, а через кілька хвилин вже стукав у ванну.

— Впусти мене чарівне козенятко, це злий вовк, прийшов тобе вкрасти від мами козички, — загрозливо покликав він, навмисне зробивши свій голос грубшим та маніакальнішим.

За дверима явно щось впало, а потім плюхнуло.

Тад відчинив двері різко, мокрий і голий, він глянув на Любчика так навіжено, що одразу згадався скотч у його прихожій.

— Як же ти дістав з тим викраденням, — процідив він, та вхопивши за комір сорочки, затягнув хлопця у середину. Любчикові тільки того і треба було: нерву, розкутості та повної відсутності кордонів.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Dvoracin
21.04.2024 22:08
До частини "27. Теки"
Які ж ці біднятка обидва хворі, аж ком в горлі береться, подаруйте їм здорову менталку, бо з таким жити це ж повний жах.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • B der Line
  11.03.2024 14:38
  До частини "27. Теки"
  Спойлер!
  Злорадно посміхаюся, читаючи про стрОждання Захара))))))))). Цікаво, що Любчик і Тадеуш насправді думають про переїзд. Навряд ми це побачимо в творі, але мені з чисто особистої точки зору цікаво. Хєхє, такі швидкі))). Походу, не тільки лесбійки "приходять на друге побачення з ключами від квартири"))))). Хоча я знала одну гей-пару, яка дуже шкидко з'їхалася... Блін, то страшне). В кіні таке хіба що побачиш... Дуже тепер цікаво, як Любомир поводитиме себе (ззовні і всередині) після страшної знахідки. В тому епізоді з папками секс виглядає настільки безпорадно, що сприймається майже як крик відчаю. Ех, вдаватися до сексу в подібних оставинах не є дуже добре, мені здається((. Це буде не слугувати "відв'язуванню" сексуальних утіх від дужевного дискомфорту, а навпаки((. Дивно, що Тад просто виніс теки на смітник, не порвав, не облив фарбою, не спалив... З думок Любомира, який спостерігає за "виносом сміття" не дуже зрозуміло, чи він знає Максиміліана особисто, чи тільки шо взнав із документів. Ще раз висловлюю залоплення, як все чудово закручено в тексті (очі-сердечка). І добивають читача роздуми маніяка, який видобув теки зі сміттєбаку)))). То ж міг бути, хто завгодно. І Захар, І Любомир... А може, маніяк, що вічно апелює до Макса, не один, а їх два чи три незалежних і не пов'язаних між собою?... Нічому не здивуюся вже)))).
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Міло Севіч
  12.03.2024 01:36
  До частини "27. Теки"
  Спойлер!
  Скажімо так, Любомир вже знає його заочно по Тадовим реакціям, словам, татуюванням, а тепер ще й текам. Зрештою, йому вистачає мізків, скласти два плюс два і побачити усю картину. Усвідомлює що Тад жертва, ревнує, гнівається , намагається зрозуміти. Я знову ж таки, навмисне не показую хто саме маніяк, щоб залишити можливість здогадуватися, чи то Любомир там ті теки витягує, а чи хтось інший. От вам дивно що Тад виніс їх на смітник і Любомиру дивно. Але насправді той акт зі смітником, не тільки секс, це ще один крик про допомогу, німа спроба розповісти про це бодай комусь і не важливо кому. Тад виніс все це від Любомира, а не від себе. Собі він лишив мізерний шанс побачити ті документи знову .
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • B der Line
  21.02.2024 01:56
  До частини "27. Теки"
  Спойлер!
  Дуже цікава глава. Все ніяк не зберуся написати на неї відгук. Напевне, вже напишу, коли дійде до неї черга в більш детальних розборах. Нарешті привідкрилася таємниця, які зараз тепер у Тада в ліжку ролі та вподобання. Бо вкрай цікаво було, як його травми відобразилися на ньому в цьому аспекті.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Міло Севіч
  21.02.2024 06:31
  До частини "27. Теки"
  Спойлер!
  Багато що йому прив'язав Макс. В попередній главі, коли Тад мститься і заклеює Любчику рот скотчем він бере його в позі, в якій його вперше гвалтували. Писалося безсвідомо, та і Тад того потім злякався
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Ія Лін & Ізумі Хо
  02.12.2023 17:34
  До частини "27. Теки"
  хм... фсе.. я здаюсь.. без поняття вже хто цей сталкер.. це ж не Любчик забрав пакет, і це не біля дому Тада.. тобто що виходить, що воно хвостом за ним совається
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Міло Севіч
  02.12.2023 17:36
  До частини "27. Теки"
  Чому здаєтесь? Персонаж постійно в вас перед очима х)) Я вже казала, що в тій главі, яку ви так детально розбирали і де підозра впала на Тада, був кадр з убивцею. Ви самі оприділили, що Віктор наче спав з ним. Там був дуже чіткий натяк на те з ким спав Віктор. (Ну як сказати чіткий, не на персонажа, але ясно що з цією людиною спав ,😸 У будь якому разі персонажі мені підказують що ця таємниця максимум ще на пару глав
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Міло Севіч
  02.12.2023 17:45
  До частини "27. Теки"
  Коментар видалено автором