Фаза 2: З'єднання. Зустріч

У Олега було погане передчуття, але він впевнено зайшов до кабінету керівниці відділу кадрів. Там сиділи всі четверо. Що ж, вони швидко об’єдналися… Але це нічого не змінює.

– Вітаю, пане Олеже, – тактовно сказала Ольга.

Та не встигла вона продовжити, як до кабінету забігла бухгалтерка. Вона одразу зупинилась і здивовано подивилась на присутніх.

– Перепрошую, – зам’ялася жінка. – Я не знала, що у вас зустріч…

– Знайомтеся, пані Олено, це наші нові колеги, – спокійно сказала Ольга. – Пан Антон – айтівець, що буде займатися оцифруванням архіву, пан Ігор – наш партнер, для якого ми готуємо обладнання і пані Леся – його помічниця.

– Дуже приємно, – зніяковіло пролопотіла бухгалтерка, а тоді перевела погляд на технолога. – То я даремно сказала Олегу… пану Олегу… Тобто мабуть йому варто підійти пізніше?

– Ні, все гаразд, – впевнено сказала Ольга. – Заходьте, пане Олеже.

Насправді, Олег розумів, що всі ці представлення були саме для нього. А завдяки бухгалтерці все вийшло більш природно, ніж могло б бути.

– Пане Олеже, потрібна ваша консультація з одного питання, – здавалося, керівниця відділу кадрів якось змінилася.

Ця спокійна впевненість і блиск в очах… Хоча може йому лише здалося. Артефакт не міг подіяти аж так швидко. Хоча він активізувався і тепер його дія непередбачувана.

– Буду радий допомогти, – стримано сказав він.

– Наразі ми готуємо обладнання для астрономічного конвенту і маємо спроектувати особливе оснащення для радіотелескопа, – продовжила Ольга.

Це трохи спантеличило Олега. Невже він помилився і ця зустріч справді по роботі.

– Нам треба людина, яка зможе швидко організувати роботу на цьому напрямку, – продовжила керівниця, рішуче подивившись йому у вічі.

Олегу знову здалося, що її очі ледь помітно мерехтять.

– Впораєтесь з цим?

– Звісно, – струснув головою Олег і зібрався з думками. – Дайте мені технічні характеристики обладнання і я подумаю скільки для цього може знадобитися людей.

– Тут є загальний опис, – Ольга почала відкладати папери в окремий стос. – Все інше буде трохи згодом. Пан Ігор підготує більш детальну документацію і власне по всім питанням ви будете контактувати напряму з ним та з його співробітниками.

– Зрозумів вас, – Олег хитнув головою у бік керівниці, а тоді з цікавістю подивився на молодого чоловіка у стильному діловому костюмі.

Той мав впевнену поставу і рішучий погляд. А ще, не зважаючи на молодий вік, був засновником і керівником успішного підприємства, яке побудував майже з нуля. І тепер саме його компанія стала лідером технологій та сучасного підходу в їхній галузі.

Олег дізнався про все це, ще коли вперше побачив цього чоловіка з дівчиною на руках у технологічному. Кілька невимушених розмов з шефом і пошуки в мережі дали непоганий результат. Хоча звісно те, що його насправді цікавило, в інтернеті не прочитаєш.

– Мені залишити вам свої контакти? – швидко спитав технолог, відчувши що пауза з його боку затягнулась.

– Не турбуйтеся, – спокійно відповів засновник “Астра Технолоджіс”. – Пані Ольга дала мені всю необхідну інформацію.

Очі чоловіка були того ж яскраво синього кольору, але сьогодні в них не палав блакитний вогонь…

– Або я або моя помічниця зв’яжемося з вами, – додав він і хитнув головою у бік дівчини, що сиділа поруч.

Це звісно була ніяка не помічниця. А те, як дівчина різко схопилася за теку після слів свого умовного керівника, говорило про те, що вона не встигла добре підготуватись до своєї ролі. Цікаво, вони вже разом чи ще чинять спротив? Але байдуже. Зараз Олега цікавив зовсім інший учасник цієї гри.

Він скористався приводом розглянути документи і кинув погляд на айтівця. Той сидів з ноутом в іншому кутку кімнати і досить правдоподібно вдавав зануреність у свої справи та байдужість до всього, що відбувалося. Попри це Олег чітко відчував на собі його погляд протягом всієї зустрічі.

Про айтівця він дізнався найменше і це його сильно дратувало. Схоже хлопець вмів не світитись. А головне було важко зрозуміти з ким у нього зв’язок і що він за елемент в механізмі. В будь-якому разі, потрібно дізнатися, що відомо цій новоспеченій коаліції, але так, щоб не дати їм зайвої інформації.

– Наче все зрозуміло, – підсумував він, вкладаючи папери назад в теку. – Завтра вже зможу сказати строки та приблизну кількість людей.

– Було б чудово, – щиро всміхнулася Ольга. – Дуже вдячна за оперативність.

Технолог подивився в її усміхнене обличчя і на мить засумнівався в своїх здогадах. Може вони дійсно нічого не знають. А все, що відбувається – лише вплив від випадкового володіння артефактами. Він вже підходив до дверей, коли Ольга, наче щось згадавши, буденно спитала:

– До речі, а що за справа у вас була до мене вчора? Я не одразу вас побачила, тому не встигла зупинитись.

“Таки не помилився”, – погляд технолога одразу став жорстким. Але зовні він вдав, що згадує.

– А, то я лише хотів взяти підпис для акту виконаних робіт. Не хотів зранку бігти до бухгалтерії, – всміхнувся він і додав: – Та це вже вирішили без мене. Перепрошую, якщо налякав.

– Все гаразд, – Ольга також всміхнулась. – Я просто здивувалася.

Аякже! Мабуть тому кілька поверхів бігла пішки на каблуках, щоб зі мною не перетнутись.

– Гарного дня, пані Ольго, – тактовно попрощався він, кинувши погляд на артефакт, що був у жінки на шиї.

Він підняв очі і зустрівся з нею поглядом. Ні, йому не здалося. Очі Ольги мерехтіли вогняним блиском.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Давидкін Микола
28.02.2024 19:49
До частини "Фаза 2: З'єднання. Зустріч"
Ох і технолог! Для мене було дуже неочікувано, що оповідь частково йтиме від Олега, а саме його міркувань. Дуже сподобався цей момент! Раніше не зустрічав, щоб аж так відкрито і водночас цікаво подавалися наміри одного з героїв! Укріплююсь у своєму твердження, що він такий собі чорний археолог, шукач. Як вже згадував - персонаж який до прикладу міг би протидіяти, бути негативною копією Індіану Джонс, або Ларі Крофт. Він явно знає багато, і схоже має власний інтерес, щоб загадкові деталі розподілилися між людьми. І бажано, щоб він міг знати та контролювати згаданих осіб якомога краще. Перепрошую за думки в голос. Дійсно цікавий поворот з роздумами одного із героїв, і невимушено виникають здогадки. Крім фантастики у історії мені усе більше відчувається пригодницький дух. Спасибі за цікаве продовження, дуже сподобався розділ!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Дар'я Гребельник
  01.03.2024 03:23
  До частини "Фаза 2: З'єднання. Зустріч"
  Рада, що цікавість не відпускає :) Зміну фокусу використовую, щоб більш глибоко представити героїв та їхню мотивацію. Дуже дякую за відгук! Тепер знаю, що мої прийоми працюють)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше