26.2

***

/З газети «Голос Пагорбів», рубрика «Скандали, про які ви маєте знати»./

/Куди котиться світ?! Літню жінку відправили до лікарні з уроку охорони здоров’я!/

Пані Лі Ма Ні вже п’ятнадцять років є невід’ємною частиною міської ради і зарекомендувала себе як строга непохитна чиновниця, що стоїть на варті моралі та традицій. Останні роки пані Ні часто з’являється в новинах через непримиренну ворожнечу з пані Ересою Руденс, яка управляє двома притулками та загальноосвітньою школою, створеною для спільного навчання сиріт різної статі, в тому числі кількох дітей з особливими здібностями, ймовірно шесс.

Минулого місяця Лі Ма Ні розкритикувала заплановані на наступний рік уроки статевого виховання для учнів випускних класів і назвала пані Руденс «розпусною коровою» (вочевидь, маючи на увазі чутки про її стосунки з нещодавно розлученим паном Гі Зік Ши, відомим меценатом і жертвою свавілля королівської влади). У відповідь Ереса Руденс запропонувала пані Ні відвідати експериментальний урок, який вона збиралася випробувати на педагогічному колективі школи.

За словами очевидців, поважна чиновниця виявила інтерес до питань біології, чуттєвості та контрацепції, проте коли річ зайшла про хвороби, що передаються статевим шляхом, і внесли плакати з описом та ілюстраціями найпоширеніших симптомів, Лі Ма Ні знепритомніла.

Пані Ні доправили до лікарні. У неї діагностували нервовий розлад, лікарі обіцяють незабаром поставити чиновницю на ноги.

Наші джерела повідомляють, що, за неперевіреними даними, Лі Ма Ні має так званий синдром Туйнета, який змушує людину подумки «приміряти» всі хвороби. Бажаємо пані Ні швидкого одужання!

Пані Руденс від коментарів відмовилась, але збирається змінити програму уроків здоров’я на більш легку, адаптовану для людей із слабкими нервами. Побажаймо їй успіхів у її нелегкій праці!

***

/З газети «Гордість Пагорбів», рубрика «Вони підкорили світ. А що зробив ти?»/

/Квіти – гарантія успіху?/

«Я завжди любила троянди», – зізнається відома модельєрка Ло Ла Інь, чия колекція постільної білизни із квітковим візерунком та запахом стала головним відкриттям нового сезону моди у Валесії.

На виставці пані Інь було представлено десятки тканин. М’який аромат ніжних бутонів підкорив серця юних романтичних створінь, свіжі нотки екзотичного півдня припали до душі азартним шукачкам пригод, вишукані акценти сходу високо оцінили ділові дами, а пряні запахи із земель народу лінг обіцяють привнести пристрасть у сімейні будні.

Ло Ла Інь не має наміру зупинятися на досягнутому і планує незабаром шокувати поважну публіку новим проектом. Помічниця пані Іль, пані Мірі Ов, зізналася у тому, що йдеться про «заборонені теми, які сколихнуть суспільство і перевернуть з ніг на голову застарілі уявлення про світ».

Ло Ла Інь пообіцяла відвідати Пагорби взимку цього року та презентувати ексклюзивну колекцію під назвою «Спогади».

Ми стежитимемо за розвитком подій.

***

/З газети «Валесійський вісник», рубрика «Головні новини»./

/Жертви урагану! Терміново!/

Нагадаємо, що в перший день літа Валесію сколихнула жахлива новина – Приморськими рівнинами пройшов ураган, який знищив сотні будинків і залишив понад тисячу людей без даху над головою. Як раніше повідомлялося, кілька мешканців рівнин було оголошено зниклими безвісти.

Сьогодні пошукові групи завершили роботу. Під завалами виявлено чотирьох тих, хто вижив, і двох загиблих.

Ті, хто вижив, – пан Кельс Ларі з дружиною Аїною та синами Айсом і Рансом. Стихія застала їх у мисливському будиночку і змусила сховатися в підвалі. Через поламані дерева родина пана Ларі залишалася під завалами майже три доби. Тепер вони щасливі та дякують рятувальникам за звільнення.

Але не забуваймо про те, що ураган забрав життя туристки Майви Анози, громадянки Республіки Народу Лінг, яка подорожувала без речей і не змогла протистояти стихії. Також стало відомо, що друга жертва негоди – каторжник-утікач Шонник Асто, який розшукується за вбивство у Валесії та замах на вбивство в Автономному князівстві Пагорби. Його тіло знайшли неподалік від тіла пані Анози. Чи був між ними зв’язок, з’ясує слідство.

***

/З газети «Пагорби назавжди», рубрика «Зупинимо свавілля!»/

/Вільні люди мають право на сміх та правду!/

«Малювала, малюю і малюватиму!» – клянеться Ліка Хей, чиї карикатури на політичні та соціальні теми відомі далеко за межами князівства і Валесії. Її підтримує наша відважна журналістка Ніта Ліст, відзначена премією Миру за відверті незаретушовані репортажі із «гарячих точок».

У попередніх випусках ми неодноразово торкалися теми тиску, який чинять на пресу представники короля. Нагадаємо, що наша газета не є комерційною і не є державною. Її заснував князь Джі Лін Рі як незалежне видання для висвітлення питань, незручних валесійському уряду.

Ми визнаємо, що в минулому двічі порушували Закон «Про монархію», і зобов’язуємось надалі уникати прямої революційної агітації. Однак ми не погоджуємося з частиною претензій і збираємося обстоювати право на сміх у Верховному суді.

Ліка Хей ніколи не публікувала екстремістських матеріалів і не закликала до заворушень. Те, що героями її карикатур найчастіше стають відомі політичні діячі і сам король Фабіан, – лише відображення нинішніх реалій. Робіть свою роботу краще, панове управлінці; думайте про народ, сіре! Не давайте пані Хей приводів для творчості на злобу дня, адже крім карикатур вона малює чудові ілюстрації і збирається незабаром опублікувати роман у картинках.

Це буде абсолютно новий формат історій. Не забудьте передплатити газету «Пагорби назавжди» на наступне півріччя.

***

/З журналу «Справжній лінг», рубрика «Правда-брехня»./

/Валесійський дипломат спровокував крах ворожої держави?/

Кан Ді Мін, посол Валесії в Орланії, звинувачується у діях, що призвели до обвалу місцевої грошової одиниці. Щоб стабілізувати економіку, уряд Орланії підписав низку угод із Валесією на невигідних умовах і поступився королю Фабіану островом Дафлі, який досі був спірною територією, а також відмовився від претензій на Сайлинський архіпелаг.

Пан Мін заперечує свою участь у будь-яких махінаціях. За його словами, він не займався нічим поганим, а якщо й дав близьким друзям кілька фінансових порад, то це абсолютно законно. Жодної особистої вигоди Кан Ді Мін не отримав і збирається позиватися до провідних ЗМІ Орланії за поширення неправдивих відомостей, що ганьблять честь і гідність шляхетної людини.

Кан Ді Міна захищає дипломатична недоторканність. Після повернення з Орланії на нього чекає призначення до Ірсалії. За дивним збігом обставин саме зараз Ірсалія намагається нагадати Валесії про борги п’ятивікової давності. Чи вплине на конфлікт участь пана Міна? Залишайтеся з нами, ми скоро про це дізнаємося.

***

/З журналу «Дім, чоловік, діти», розділ «Культура»./

/Що спільного між кузнею та кінотеатром?/

«Черга», – відповіла на провокаційне запитання Марта Дін. Декілька років тому вона, дочка місцевого коваля, стала учасницею скандальної історії зі щасливим фіналом. Тепер пані Дін разом із чоловіком, давно відомим у Пагорбах кінематографістом Ті Лі Діном, відкрили кінотеатр, призначений для дитячої та підліткової аудиторії.

«Я хочу, щоб мій син дивився лише добрі фільми», – заявляє Марта Дін і обіцяє особисто контролювати якість прокатного матеріалу.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.